About Moodle

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук
Головна сторінкаAbout Moodle
Main page

Про Moodle

Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/About_Moodle

Moodle це навчальна платформа призначена для забезпечення педагогів, адміністраторів і учнів 'єдиною надійної, безпечної та інтегрованою системою' для створення персоналізованого середовища навчання. Ви можете завантажити програмне забезпечення на власний веб-сервер або попросити одного з Moodle Партнерів, щоб допомогти вам.

Moodle побудований за проектом Moodle який очолює і координує Moodle HQ, австралійська компанія з 30 розробників та за фінансової підтримки мережі 60 Moodle партнерів - сервісних компаній по всьому світу.

Створено для навчання, в глобальному масштабі

Практично перевірений в усьому світі

Включає десятки тисяч інсталяцій в усьому світі, Moodle довіряють установи та організації великих і малих розмірів, у тому числі Shell, Лондонська школа економіки, Державний університет Нью-Йорка, Microsoft та Відкритий університет. По всьому світу Moodle використовують понад 65 мільйонів користувачів як в університетах, так і на підприємствах. Це робить його найбільш розповсюдженою навчальною платформою в світі.

Призначений для підтримки як викладання, так і навчання

Вже понад 10 років розробки та розвитку, керуючись ідеологією соціальної педагогіки конструктивізму, Moodle забезпечує потужний набір начально-орієнтованих інструментів та спільних навчальних середовищ, які дозволяють зручне викладання і навчання.

Легкий у використанні

Простий інтерфейс, функції перетягування і добре документовані ресурси поряд з постійними покращеннями зручності використання роблять Moodle простим в освоєнні і використанні.

Безкоштовний, без будь-яких ліцензійних зборів

Moodle вільно надається в якості програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, під GNU General Public License. Будь-яка людина може адаптувати, розширити або змінити Moodle для комерційних і некомерційних проектів без будь-яких ліцензійних зборів і отримати вигоду з міркування рентабельності, гнучкості та інших переваг використання Moodle.

Завжди актуальний

Оскільки Moodle підтримує розробку з відкритим вихідним кодом це означає, що Moodle постійно переглядається і вдосконалюється, щоб задовольнити поточні та нові потреби своїх користувачів.

Вашою мовою

Багатомовні можливості Moodle гарантують, що немає мовних обмежень на навчання онлайн. Moodle перекладено на понад 95 мов, так що користувачі можуть легко локалізувати свій сайт Moodle, разом з великою кількістю ресурсів. Для підтримки та обговорення створено багато національних спільнот на різних мовах.

Платформа Все-в-одному

Moodle забезпечує найбільш гнучкий інструмент налаштований як на підтримку навчання, так і на 100% онлайн-курси. Для налаштування Moodle достатньо включити або відключити потрібні функції, які легко інтегрувати в необхідний курс, використовуючи в ньому повний спектр вбудованих функцій, у тому числі інструментів від третіх сторін, таких як форуми, вікі, чати і блоги.

Дуже гнучкий і повністю налаштовується

Оскільки це система з відкритим вихідним кодом, Moodle може бути налаштованим як завгодно і з урахуванням індивідуальних потреб. Його модульна будова і взаємодія дозволяє розробникам створювати плагіни і інтегрувати зовнішні додатки для досягнення конкретних функцій. Те що Moodle може робити за допомогою вільно доступних плагінів і доповнень - має майже безмежні можливості!

Масштабується до будь-якого розміру

Від декількох студентів до мільйонів користувачів - Moodle можна масштабувати для задоволення потреб як малих класів, так і великих організацій. Через свою гнучкість і масштабованість Moodle була адаптована для використання в освіті, бізнесі, некомерційних і державних організаціях, інтернет спільнотах.

Потужний, безпечний і конфіденційний

Прагнення до забезпечення безпеки даних та конфіденційності користувачів, контролю безпеки постійно оновлюються і реалізується в процесі розвитку Moodle та програмного забезпечення для захисту від несанкціонованого доступу, втрати даних та нецільового використання. Moodle може бути легко розгорнутий на приватній безпечній хмарі або сервері для повного контролю.

Використовуйте в будь-який час, в будь-якому місці, на будь-якому пристрої

Moodle є веб-інтерфейсом і тому може бути доступним з будь-якої точки світу. Типово мобільно-сумісний (скоро буде реагувати) інтерфейс, а також сумісний з різними браузерами дозволяє платформі Moodle легко працювати у різних веб-браузерах і пристроях.

Великі ресурси

Доступ до обширної Moodle документації та форумів користувачів на кількох мовах, безкоштовний контент та курси, загальні для користувачів Moodle по всьому світу, а також сотні плагінів і доповнень надані великою світовою спільнотою.

Опора на сильне співтовариство

Проект Moodle добре підтримується активною міжнародною спільнотою, командою відданих своїй справі розробників на повний робочий день і мережа сертифікованих Moodle Партнерів. Відкритий до співпраці і великої підтримки спільноти, проект продовжує домагатися швидкого удосконалення і виправлення помилок, з випуском великих нових релізів кожні шість місяців. Приходьте до Moodle разом з нами на головному форумі спільноти!

Див.також

Майбутнє Moodle (в документації розробника)