Automated course backup

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук
Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Automated_course_backup

Адміністратор сайту може налаштувати розклад для автоматичного резервного копіювання курсів в Адміністрування > Адміністрація сайту >> Курси > Резервне копіювання > Налаштування автоматичного резервного копіювання.

Автоматизоване резервне копіювання курсів проходить через ті ж функції, як окреме резервне копіювання курсу. Це гарна ідея, щоб запланувати резервне копіювання тоді, коли ваш сервер не зайнятий. Запуск інструменту резервного копіювання на всіх курсах може бути інтенсивною роботою для процесора, так що ви не повинні запускати його, коли є багато студентів, які намагаються отримати доступ до сервера. Ви завжди повинні попередити користувачів з оголошенням на головній сторінці, про те, якщо вони увійдуть під час резервного копіювання вони можуть помітити зниження продуктивності.

Для того, щоб зробити заплановані резервні копіювання, ви повинні налаштувати CRON для періодичного запуску. Будь ласка, зверніться до інструкції CRON.

Установка розкладу автоматизованого резервного копіювання курсу

Щоб встановити розклад резервного копіювання:

 1. Перейти до Адміністрування > Адміністрація сайту >> Курси > Резервне копіювання > Налаштування автоматизованого резервне копіювання.
 2. Установити Backup_auto_active в режимі включений.
 3. Позначити дні тижня для виконання резервного копіювання.
 4. Установити час виконання процесу резервного копіювання. Для більшості серверів, рано вранці буде кращий час. Майте на увазі, часовий пояс який використовує Ваш сервер.
 5. Установити шлях "Зберегти в ...". Якщо ви можете, вибрати резервний шлях на іншій машині або на іншому диску. Ви не хочете втратити свої резервні копії в той же час ви втратите ваш сайт Moodle, якщо диск поламається. Якщо залишити це поле порожнім, то Zip файли будуть збережені в папці резервного копіювання в кожній папці файлів курсу.
 6. Вибрати, чи слід показувати резервну копію прихованих курсів або курсів, що не були змінені протягом певної кількості днів, або не змінюється, так як у минулому резервного копіювання (нові налаштування в Moodle 2.4 і вище).
 7. Натиснути кнопку "Зберегти зміни".

Після того як ви створили свій графік резервного копіювання, Moodle автоматично створюває архіви всіх курсів на сервері у вказаний Вами час. Після завершення резервного копіювання, Moodle повідомить Вам по електронній пошті, що описує стан резервного копіювання.

Використовуйте імена курсів для резервних копій

За замовчуванням, резервне копіювання буде названо відповідно до ID курсу, який не завжди легко впізнати. Встановіть прапорець Використовувати назву курсу в імені файлу резервної копії в Установки>Адміністрування сайту>Курси>Резервне копіювання>Налаштування автоматизованого резервного копіювання, щоб копії зберігались зі скороченими назвами курсу.

Звіти про резервне копіювання

Останній журнал виконання запланованих резервних копій курсів можна знайти в Адміністрування> Адміністрація сайту> Звіти> Резервне копіювання. Він відображає список усіх курсів резервних копій, час, витрачений на створення їх, їх статус (див нижче), і наступне заплановане автоматичне резервне копіювання. Натиснувши на значок Показати журнали поряд з назвою курсу (1 на скріншоті нижче) покаже детальний журнал резервного копіювання для певного курсу, включаючи дату, час і хвилину, коли була виконана кожна дія резервного копіювання (2). Цей журнал корисний для перегляду помилок резервного копіювання і усунення несправностей.

Backuplogs.png

Статус резервного копіювання

 • 'ОК' - резервне копіювання курсу було успішно завершено.
 • 'Пропущені' - Курс був пропущений (не підкріплені), тому що курс був недоступний для студентів і не було змінено в останні 31 днів. Це не помилка, але особливість призначена, щоб заощадити час процесу.
 • 'Незакінчена' - резервна копія була не закінчена. Це, можливо, сталося через роботу, щоб виконати резервне копіювання закінчився час або ресурси. Недобудовані роботи повинні бути завершені, коли наступнк резервне копіювання за розкладом повториться.
 • 'Помилка' - Були помилки в процесі резервного копіювання для курсу, так резервне копіювання не було завершене. Для отримання додаткової інформації про помилку в (1) перевірте журнал резервного копіювання для постраждалих курсів (тобто клацніть значок "Перегляд журналів" поряд з назвою курсу) або (2) вручну включіть налагодження, щоб побачити, які повідомлення про помилку відображаються.

Порівняння з резервних копій сайту та курсу

 • Автоматизоване резервне копіювання курсів є більш дорогим з точки зору часу і завантаження процесора.
 • Резервне копіювання курсів є корисними для отримання "свіжих" екземпляри курсів, які будуть повторно використовуватися або розповсюджуватися окремо, проте вони ніколи не повинні бути використані в якості основної системи резервного копіювання (якщо ваш хостинг не дозволяє бажані резервне копіювання сайту ).

Дивіться також

 • MDL-30725 Автоматизовані резервні копії з зовнішнього запам'ятовуючого заповнення trashdir

Використовуй форум Moodle: