Developer tools

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук
Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Developer_tools

Розробники коду Moodle включали деякі спеціальні інструменти в пакет Moodle, щоб допомогти їм. Більшість з інструментів має бути використана ТІЛЬКИ на випробувальних етапах(не виробничі етапи). Проте там - пара, яка, може бути використана обережним адміністратором.

Налагодження

Адміністрування > Адміністрація сайту > Розвиток > Налагодження

У певний час адміністратору потрібно подивитися більше і/або повніше повідомлення про помилку. Невиконання - не показати НІЧОГО. Ці повідомлення можуть також 1) дуже змішувати до учителів і студентів, коли вони несподівано з'являються і 2) може виявити речі про ваш Moodle і веб-сервер, який не має бути загальним знанням. Отже використовуйте дбайливо і впродовж коротких періодів часу. Подивіться Налагодження для більш конкретної інформації.

Очищення кешу

Адміністрування > Адміністрація сайту > Розвиток > Очистити всі кеші

Moodle може кешувати теми, мовні рядки, фільтри та інші біти інформації, які можуть бути збережені в історії веб-браузера. Це посилання змушує всіх користувачів веб-браузера оновити свої екрани будь-якою інформацією, яку Moodle має в кеші. Кілька модулів, які використовують кеш мають настройки, які вимкнуть кешування для цього модуля. Виключення або очищення кешу уповільнює виконання.

Експериментальні функції

Moodle включає декілька експериментальних особливостей, які обережний адміністратор, можливо, розглядає. Подивіться Експериментальні налаштування для більш конкретної інформації.

Дивіться також