Grouping users

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук
Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Grouping_users
  • Групи - на рівні курсу, де Ви можете призначити користувача в одну (або більше) груп. У курсі групі можна призначити контекст (дію). Коли члени групи покидають курс, вони втрачають свою приналежність до групи.

Викладач може організувати користувачів в групи всередині курсу або всередині конкретних інтерактивних дій.

  • Угрупування - представляють собою набір з декількох груп. Якщо у вас 10 груп, ви могли б об'єднати або змішати ці нечисленні групи, створивши 2 або більше угрупувань. Ви можете призначити угруповання для окремого контексту, подібного завданню. Якщо ви хочете зробити інтерактивні дії (таке, як завдання або іспит) видимим тільки одній групі користувачів в курсі, вам потрібно спочатку помістити користувачів до групи, а потім помістити їх в угруповання. Одне угруповання може складатися з однієї або декількох груп. Якщо ви призначили інтерактивну дію угрупованню, то тільки обрана група/угруповання зможе побачити і виконати це інтерактивне завдання. Воно буде невидимим для інших груп або угрупувань.
  • Гурти - на рівні сайту або категорії Ви призначаєте користувача в гурт. Гурти використовуються для масового зарахування користувачів в один або кілька курсів. Якщо ви хочете, щоб гурт була членом групи в курсі, вам доведеться додати їх до групи на наступному кроці. Гурти або групи для всього сайту дозволяють всім членам гурту бути зарахованими до курсу в одній з інтерактивних дій, або вручну, або автоматично синхронно.
  • Доступність тільки для членів груп - доступність тільки для членів групи - це експериментальна функція, яка може бути включена адміністратором в меню Керування → Керування сайтом → Розробники → Експериментальні.