Moodle key terms

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук

Базова термінологія

Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Moodle_key_terms

Сайт Moodle складається з курсів, які є простими сторінками, що містять навчальні матеріали викладача, щоб поділитися зі своїми студентами. Викладач в курсі Moodle може вибрати деталі з трьох різних елементів, які допомагають у процесі навчання. До них відносяться: Діяльність, Ресурси і Блоки.

Moodlekeyterms.png

Діяльність

  • Діяльність у Moodle є особливістю, де студенти навчаються, взаємодіючи один з одним або зі своїм викладачем. Вони могли б, наприклад, робити внески у форум, завантажувати завдання, відповідати на питання у тесті або співпрацювати разом у Вікі. Активність може бути оцінена.
  • Викладач може додати Діяльність, включивши редагування і вибір діяльності, натиснувши кнопку Додати діяльність або ресурс в розділі курсу. Потім вибрати діяльність з доступних. (Якщо вікно вибору активності вимкнене, з'являється випадаюче меню.) Діяльність зазвичай з'являється в центральній частині курсу.
Посилання для додавання діяльності
Розгорніть меню, коли додавання діяльності відключене
  • Moodle має ряд видів діяльності, які входять в стандартну комплектацію, і є також зайві, доступні для скачування адміністратором.

Дивіться Діяльність, щоб дізнатися більше.

Ресурси

  • Ресурс в Moodle це елемент, який викладач може додати в курсі Moodle для підтримки навчання, наприклад, файл, відео або посилання на сайт. Ресурс відрізняється від Діяльності тим, що він є статичним; тобто, студент може лише дивитися або прочитати його, а не брати участь.
  • Викладач може додати Ресурси, включивши редагування і натиснувши кнопку Додати діяльності або ресурс в розділі курсу. Потім виберіть Ресурс з Діяльності вибору серверів. (Якщо вікно вибору Діяльності вимкнене, з'являється випадаюче меню.) Ресурси зазвичай з'являються в центральній частині курсу.
Посилання для додавання діяльності
Розгорніть меню, коли додавання діяльності відключене
  • Moodle має ряд Ресурсів, які входять в стандартну комплектацію, і є також зайві, доступні для скачування адміністратором.

Дивіться Ресурси, щоб дізнатися більше.

Блоки

  • Блок в Moodle це елемент, який викладач може додати в лівій або правій частині сторінки Moodle курсу. Вони забезпечують додаткову інформацію або посилання, щоб допомогти навчанню. Блоки трохи нагадують "віджети" і можуть містити: наприклад, RSS-канали новин, результати тестів, календар, посилання на блоги, глосарій термінів або особисті файли. Існує також простий HTML блок, який може бути налаштований за бажанням викладача.
  • Викладач може додати блоки, включивши редагування і вибравши з випадаючого меню "Додати блок" , яке зазвичай знаходиться на нижній правій частині сторінки курсу. Блоки зазвичай з'являються з боків курсу.

Addblock.png

  • Moodle має ряд блоків, які входять в стандартну комплектацію, і є також зайві, доступні для скачування адміністратором.

Дивіться Блоки, щоб дізнатися більше.