Standards

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук

Стандарти

Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Standards

Moodle є глобальною платформою управління навчанням, яка підтримує відкриті стандарти, і сумісний з дизайну для інтеграції зовнішніх додатків та інформації в рамках єдиної платформи Moodle.

Наша прихильність відкритим стандартам означає, що установи та організації можуть використовувати Moodle налаштовувати і розширювати можливості для будь - якого навчання і при навчанні, і вигоду від збільшення ефективності витрат, гнучкість, легке управління поряд з продуктивністю і масштабованість переваг використання Moodle.

Moodle добився і відповідає вимогам таких міжнародних стандартів:


Moodle-opensource.png
1.Ініціатива Open Source

Moodle надається як безкоштовно, з відкритим вихідним кодом, який можна використовувати, модифікувати і вільно поширюватися відповідно до умов GNU General Public License.Є також багато документації, зміст курсу і ресурси на Moodle.org для будь - якого використання відповідно до умов різних ліцензій, в тому числі:

 • Moodle Документація : Вся документація на docs.moodle.org відкрито ліцензується відповідно до умов GNU General Public License і є Авторські права © 2005 окремими авторами кожній сторінці.


Moodle-imslticertified.png
2. IMS LTI ™ Certified

Moodle сертифікована інструмент навчання взаємодії (LTI) v1.0 і v1.1 сумісні. Сертифікація LTI ™ є світовим технічний рівень інтеграції навчання додатків. Користувачі можуть інтегрувати і мати зовнішні розміщених програм та контенту в рамках однієї платформи Moodle без розвивати і підтримувати користувацькі інтеграції. Дізнатися більше про інтеграції ресурсів LTI на вашій платформі Moodle.


Moodle-scormcertified.png
3. SCORM-ADL сумісний

Moodle відповідає SCORM 1.2 специфікації. SCORM (Загальний Ланцюжок Вміст Object Reference Model) являє собою набір специфікацій і стандартів для веб - електронного навчання. Користувачі можуть доставляти контент SCORM через Moodle, завантаживши будь - яку SCORM або AICC пакет в ході Moodle. Є також громадські плагіни, які надають обмежену підтримку для досвіду API (Tin Can). Комерційний плагін, який забезпечує повну підтримку SCORM 2004 року і досвід API також доступний в Плагіни [тут].


Moodle-openbadges.png
4. Відкриті жетони

Mozilla,Відкриті жетони проект представляє собою інтернет - стандарт, щоб визнати і перевірити навчання з використанням цифрових значків. Інтегрований в якості основної функції в Moodle, будь - яка установа, організація або приватна особа може створювати і питання пропуску для учнів на їх Moodle платформи навчання.

Moodle і взаємодія

Підтримуючи інтеграцію і використання контенту з різних джерел і різних виробників, платформа Moodle розроблена для обміну даними з використанням відкритих стандартів для веб - розгортання, а також підтримує:

 1. Аутентифікація з використанням:
  1. LDAP ,найбільш широко використовується стандартний протокол для аутентифікації.
  2. Прямий пошук бази даних (наприклад, у зовнішній базі даних Oracle), або по протоколу Shibboleth, або в якості альтернативи використання IMAP, NNTP, CAS або FirstClass.
 2. Зарахування допомогою:
  1. LDAP-сервер (наприклад, Active Directory)
  2. Стандарт IMS Рішення (через що завантажується плагіна).
 3. Вміст використовуючи імпорт об'єктів Багаторазові навчання, упакований відповідно до SCORM / AICC / IMS Content Packaging стандартам.
  1. Moodle 1.9.5 сертифікована SCORM 1.2 сумісний.
  2. Moodle 1.9.7 і далі підтримує IMS Загальні картриджа імпорт
  3. Moodle 2.3 підтримує експорт CC.
  4. Використання XML для вмісту імпорту / експорту (стандарт в Moodle). Метод "веб - послуги" обміну даними з іншими системами (наприклад, через SOAP або XML-RPC) ще не стандарт - але перебуває в активній розробці.
 4. Вікторина питання через імпорту і експорту з використанням міжнародного стандарту IMS QTI 2 і деякі інші формати.
 5. RSSVRSS стрічки новин , інтегровані в сайт Moodle або курсу.
  1. Обговорення в форумах, статті глосарію та контент бази даних можуть бути доступні як RSS стрічки новин, і тому інтегровані в інші RSS - здатні сайтів або систем.