Usage

Матеріал з Moodle Docs
Перейти до: навігація, пошук

Хто використовує Moodle?<

Оригінал: https://docs.moodle.org/31/en/Usage

Moodle використовується різними установами та окремими особами, в тому числі:

 • Університети
 • Коледжі
 • Школи
 • Урядові установи
 • Медичні установи
 • Військові організації
 • Авіакомпанії
 • Нафтові компанії
 • Домашня освіта
 • Незалежна освіта
 • Спеціальна освіта

Скільки сайтів Moodle є?

Є десятки тисяч зареєстрованих сайтів Moodle в списку сайтів, які ми підтримуємо; однак неможливо точно знати, скільки сайтів Moodle існує, тому що Moodle має відкритий вихідний код, безкоштовне скачування і поширювання, і не вимагає реєстрацію для своїх користувачів. Дуже часто ми знаходимо людей, які не повідомили нам про свої сайти.

Для актуальної зведеної статистичної інформації про зареєстровані сайти переглядати сторінку Moodle Статистики. Статистичні дані, наведені на цій сторінці оновлюються щодня, щоб забезпечити точний виклад зібраної інформації. Ви також можете проглянути Moodle сайти, які пропонують корисний список зареєстрованих сайтів, згрупованих по країнам, для всіх сайтів, які вирішили зробити свою інформацію публічною.

Як статистичні дані збираються і підтримуються

Реєстрація

Вся інформація, збирається на moodle.org від адміністраторів сайтів, які зареєстрували свої сайти з нами. Для забезпечення безпеки та конфіденційності реєстрація зроблена як ручний процес, який може робити тільки адміністратор сайту. Реєстрація може здійснюватися, натиснувши на кнопку реєстрації, показаної в адміністративному блоці сайту під повідомленнями та заповнивши просту форму, яка потім відправляється назад до нас.

Сайти можуть оновлювати реєстраційні дані, які ми зберігаємо про них у будь-який час, повторюючи ручний процес. Важливо відзначити, що із-за ручної обробки інформації, зібраної за допомогою moodle.org дані можуть бути застарілими.

Moodle починаючи з версії 1.0 дозволив користувачам реєструвати свої сайти з нами. Реєстрація це те, що ми закликаємо зробити для всіх загальнодоступних сайтів. Ви можете прочитати більше про реєстрацію, процес реєстрації і що збирається на сторінці реєстрації Moodle.

Модерація

Щоб переконатися, що статистичні дані, які ми збираємо є як можна більш точними - є певні умови, яким зареєстрований сайт повинен відповідати, щоб бути включеним до статистичних даних і сторінок сайту.

Коли сайт реєструється ми перевіряємо інформацію про сайт, щоб переконатися, що URL, який вони надали, є дійсним і що email-адреса адміністратора сайту, яка вказана, дійсно адреса електронної пошти. Ми також в цей момент перевіряємо інформацію, яка збирається, для видалення очевидних випробувальних сайтів.

Технічне обслуговування

Оскільки ми прагнемо підтримувати точну статистику ми повинні перевіряти зареєстровані сайти на регулярній основі і видаляти старі дані. Складний, автоматизований процес перевірки сайту використовується для виконання завдання перевірки на сайті щотижня.

При перевірці зареєстрованих сайтів кожні сайти відвідують нашу програму перевірки сайтів, яка оцінює і обчислює кожен сайт окремо на основі колекції з 21 визначеного правила, яке ми встановили, щоб ідентифікувати кожен реліз Moodle. Рахунок, який сайт отримує визначає, чи буде сайт залишатися в списку , потрапляє в ручний огляд або помічений як недійсний. Будь-який сайт, який не оцінили протягом двух тижнів підряд, потім видаляється зі списку сайтів, і не входить ні в яку статистику.

Забезпечення щотижневої оцінки вашого сайту

Щоб гарантувати, що ваш сайт проходить щотижневу оцінку переконайтеся, що ваш сайт відповідає наступним трьом критеріям:

 • Перевірте URL-адресу, це адреса вашої Moodle реєстрації. Ми перевіряємо тільки сторінку URL, на якій ви зареєстровані, ми не копаємо вниз, по вашому сайту, або пошуку альтернатив.
 • Перевірте чи сайт знаходиться у відкритому доступі в Інтернеті. Ми не можемо перевірити ваш сайт, якщо він доступний тільки локально, або був обгорнутий в будь-який з засобів аутентифікації.
 • Переконайтеся, що у вас був контент, коли ви зареєстрували свій сайт. Якщо Ви не мали будь-якого контенту, коли ви реєструвалися, швидше за все ми закриємо ваш сайт в якості випробувального майданчика. Переконайтеся, що ви створили принаймі один курс, і трьох користувачів перед реєстрацією.

Якщо ви хочете дізнатися, коли ми в останній раз приходили ви можете перевірити ваш особистий сайт статистики або журнали з веб-сервера і шукати сторінки запитів за зареєстрованим URL, які мають наступні user agent moodle.org Link Checker (http://moodle.org/sites/)

Дивіться також