Тема 7. Веб-аналітика – ключові компетенції і тренди. Робота з меседжерами, налаштування аналітики для телеграм груп та ботів.

Сайт: Навчально-інформаційний портал НУБіП України
Курс: Веб-аналітика та основи таргетингу`
Книга: Тема 7. Веб-аналітика – ключові компетенції і тренди. Робота з меседжерами, налаштування аналітики для телеграм груп та ботів.
Надруковано: Гість-користувач
Дата: четвер, 3 липня 2025, 19:15

Опис

Веб-аналітика – ключові компетенції і тренди. Робота з меседжерами, налаштування аналітики для телеграм груп та ботів.


1. Введення

Ринок інтернет-маркетингу настільки стрімко змінюється, що не дивно, якщо згадати, що ще 10 років тому про цей напрямок у нас майже ніхто нічого не чув, а деякі підприємці досі віддають перевагу оголошенням у газетах, а не контекстній рекламі.
Щороку технології йдуть вперед, набирають обертів нові тенденції, що впливає на всі схеми, за якими люди роблять бізнес у цифровому світі. І для того, щоб бути попереду конкурентів, або навіть просто для того, щоб залишатися в грі, необхідно вчитися працювати з новими інструментами, відстежувати тренди та бути достатньо гнучким, щоб адаптуватися під ці зміни.


1. Перехід у мобайл

За різними даними, залежно від тематики, показник мобільного трафіку на комерційних сайтах вже зараз становить від 30 до 50%. Це значна цифра, і що вже казати про звичайні інформаційні проекти, де вона може бути ще вищою.

cd801bb9afe34b1f94a194a0f356faac

Тоді як продажі в електронній комерції все ще здебільшого здійснюються з настільних комп’ютерів, із кожним новим днем ​​число тих користувачів, які переглядають сайти інтернет-магазинів із мобільних пристроїв, продовжує зростати. Не дивно, що фахівці з SEO та інтернет-маркетингу зосереджують зусилля на оптимізації сайтів своїх клієнтів під мобільний пошук, працюючи над адаптивним дизайном, прискоренням швидкості завантаженням сторінок та іншими факторами.

Ще зовсім недавно мобільні пристрої були на другому місці, а настільні PC – на першому. Зараз тенденція змінилася кардинально – кількість людей, які використовують для інтернет-серфінгу смартфони та планшети, вже перевищила число користувачів десктопних пристроїв, і обсяг мобільного трафіку продовжує зростати.

2. Активне використання аналітики

У сучасному перевантаженому інформацією світі компанії будь-якого рівня розуміють, що використання більш досконалих методів аналітики стає обов’язковою умовою для ефективної оптимізації витрат. У 2020 році фахівці, які займаються просуванням малого і середнього бізнесу, будуть застосовувати більш складні підходи до вимірювання результатів за різними напрямками інтернет-маркетингу.

1b2bf22bec7847ba87d646996057729a

Це дозволить насамперед зрозуміти особливості поведінки відвідувачів сайту і залежність між продажами за рахунок клієнтів із різних джерел, а також прийняти правильне рішення про те, як найкращим чином розподілити бюджети за каналами, тактиками та кампаніями.

3. Контент-маркетинг, як і раніше, важливий

Це на випадок, якщо хтось ще не в курсі, що вже років зо три він стабільно входить до списку основних трендів. Якщо у вас є бізнес, один з обов’язкових кроків, які необхідно зробити для його розвитку в Інтернеті, – створення контенту, який буде доносити інформацію про вас потенційним клієнтам, допомагати їм і підвищувати поінформованість про ваш бренд.

Контент може бути різним – статті, інфографіка, фото, відео – і поширюватися різними каналами, такими як блог компанії, сторінки в соціальних мережах, e-mail-розсилка, відеоканал на YouTube. І головні вимоги до нього залишаються незмінними: якість, унікальність та повнота відповіді на запити користувачів. Необхідно опрацьовувати всю семантику сайту, розділяти її на групи та писати під кожну якісний контент. Саме тому краще витратити більше часу і написати одну гарну та об’ємну статтю в тиждень, ніж намагатися досягти успіху, випускаючи на конвеєрі нікому не цікаві замітки-новини.

4. Реклама в відеоформаті

Так, це довго і дорого, але якщо стільки компаній звертають увагу на цей маркетинговий канал, значить, інвестиції в нього виправдані. Тенденція особливо актуальна для мобільних пристроїв, власники яких добре сприймають саме мультимедійний контент.

Такі великі гравці, як Facebook і YouTube, вже активно пропонують рекламу в відеоформаті своїм клієнтам, а решта, судячи з останніх новин, вже енергійно працює в цьому напрямку. Відеоконтент дозволяє забезпечити гарне охоплення аудиторії, і, якщо тенденція збережеться, можна очікувати, що кількість доступних форматів відеореклами найближчим часом істотно збільшиться.

5. Стратегічна диверсифікація

Високий рівень конкуренції і боротьба за увагу користувачів в усіх напрямках змушують шукати способи отримання клієнтів не тільки за допомогою SEO та контекстної реклами, але і з застосуванням безлічі інших інструментів. Крім високої конкуренції, ще одна причина цього – бажання не залежати від одного джерела трафіку.

SEO не завжди може бути стабільним і передбачуваним через зміну алгоритмів пошукових систем, вартість кліка в AdWords може різко зрости, Facebook теж активно змінює правила і т. д. Тому «хеджування» ставок та різноманіття маркетингової стратегії можуть забезпечити гарні результати.

onlinemarketingideas_367760624

Детальніше про те, які методи можна використовувати для залучення покупців на сайт інтернет-магазину з описом переваг і недоліків кожного з них, ви можете прочитати в нашій книзі «Залучаємо клієнтів: джерела трафіку для інтернет-магазину».

6. Вартість інтернет-реклами виросте

Якщо ви все ще думаєте над тим, чи потрібен вам сайт і чи варто займатися його просуванням, – відкладати цю справу у довгу шухляду, вочевидь, не варто. Поки ви будете думати, ваші конкуренти вже все зроблять, через півроку займуть топ, а ви залишитеся в позиції того, хто наздоганяє. І з огляду на особливість того, що на розкрутку потрібен час, навіть гарні бюджети не допоможуть змінити ситуацію.

Інтернет-магазинів з’являється дедалі більше. Навіть невелика компанія в регіоні може торгувати в межах всієї країни. Конкуренція в усіх напрямках інтернет-реклами та боротьба за домінування в топі пошукової видачі будуть збільшуватися і надалі. Усе це приводить до зростання попиту, а попит, своєю чергою, підвищує вартість.

7. Оптимізація конверсії

Коефіцієнт конверсії – один із тих термінів, із яким знайомий кожен фахівець з інтернет-маркетингу. Якщо коротко, то коефіцієнт конверсії показує співвідношення числа відвідувачів сайту, які здійснили певну дію (наприклад, покупку), до їхньої загальної кількості. Детальніше про цей показник та особливості його розрахунку ви можете прочитати в статті «Конверсія в інтернет-магазині і фактори, які на неї впливають».

Чому це важливо? Вся справа в тому, що оптимізація конверсії – один із небагатьох способів отримати більший прибуток із сайту при мінімальних бюджетних інвестиціях. Щоб отримати вдвічі більше доходу, не обов’язково намагатися вдвічі збільшити відвідуваність – досить подвоїти коефіцієнт конверсії. І в деяких випадках для цього цілком достатньо прибрати зайві поля з форми та помістити кнопку замовлення на чільне місце.

В умовах обмежених бюджетів і високої конкуренції експерименти з різними елементами сайту та відстеження їхнього впливу на конверсію обов’язкові для успішного розвитку бізнесу в Інтернеті.

8. Чатботи і месенджери

Хочете дізнатися, коли буде доставлена ​​ваша посилка “Новою поштою”? Надішліть номер відстеження боту компанії в Telegram і отримаєте відповідь за дві секунди. А ось нове повідомлення в Viber – це повідомлення від «Розетки» про те, що ваше замовлення відправлене. Ці та безліч інших прикладів показують можливості того, як останні досягнення в галузі штучного інтелекту та програмування дозволяють людям миттєво отримувати відповіді на свої запити.

022b7e83d20b4ef58d908147f38d7fab

Ми вже писали про ботів в Telegram, під знаком популярності яких пройшов весь 2017 рік. Його приклад наслідували й інші месенджери, в цьому напрямку активно працює Facebook та інші всесвітньо відомі компанії. Тому можна не сумніватися, що перед нами тренд, вплив якого на ринок зростатиме.

9. Нові методи впливу на рішення

Моделі прийняття рішень про покупку користувачами постійно змінюються. Мало хто витрачає гроші спонтанно – люди дивляться огляди, читають відгуки, порівнюють ціни і тільки після того, як отримають відповідну інформацію, готові перейти до наступного етапу.

У деяких випадках це скоротило цикл ухвалення рішення про покупку, а в інших, навпаки, збільшило. Для власників комерційних сайтів значно зросла важливість наявності контенту з оглядами та оцінками, покликаного допомогти потенційним клієнтам прийняти правильне рішення. І особливо добре в цьому контексті працює відео.

10. Важливість комплексної стратегії

Щоб бути ефективним, інтернет-маркетинг не повинен працювати у вакуумі – потрібно дивитися крізь призму бізнесу, відштовхуючись від розуміння людей, процесів і продукту, з метою створення цілісної стратегії, яка б забезпечила багато точок дотику з клієнтами без втрати якості користувацького досвіду. Він повинен бути однаково якісним в усіх напрямках.

strategy

Просто почати використовувати нові канали інтернет-реклами мало, якщо сайт працює повільно, крім товарів жодних інших сторінок немає, а форма замовлення функціонує з помилками. Однаково добре необхідно опрацьовувати питання юзабіліті, контент, виправляти помилки, забезпечити зручність перегляду на мобільних пристроях та всі інші моменти. Інакше цілком ймовірно, що навіть при збільшенні трафіку продажі залишаться на тому ж рівні через низьку конверсію.


2. Аналітика та статистика в Telegram будь-якого каналу та чату

Під час війни в Україні зросла надзвичайно кількість користувачів та їх активність. Говорячи в цілому про статистику можна зазначити наступте

Кількість активних користувачів Telegram перевищила 700 млн. чоловік на місяць. Маркетологам важливо знати, що роблять ці люди: які канали читають, як активно переписуються.

Розбираємось, як аналізувати майданчики в Telegram та дивитися статистику за допомогою безкоштовних інструментів.

Ключова статистика

  • Telegram входить до п'ятірки найпопулярніших месенджерів у світі (700 млн/міс).
  • Telegram займає 9-е місце у рейтингу найпопулярніших соціальних мереж
  • Месенджером користуються 55.2 мільйони людей щодня
  • Найчастіше Telegram завантажують у Росії та Індії
  • 58% аудиторії чоловіка, 42% – жінки
  • Найпопулярніші теми в Telegram – новини (82%), розвага та політика (59%) та освіта (55%)

Які майданчики та метрики є в Telegram

Аналітика в Телеграм, за своєю суттю, не сильно відрізняється від даних, що отримуються при аналізі інших месенджерів і деяких соцмереж. Але є свої кардинальні відмінності. У Telegram є два види майданчиків – канали та чати. У них свої метрики та можливості їхньої аналітики.

Канал  — це місце, де з'являються повідомлення лише від авторів.

Ключові показники для вимірювання у каналах:

  • Передплатники;
  • Охоплення 1 посту;
  • Перегляди на день;
  • ERR (відношення середньої кількості реакцій на пост до охоплених користувачів);
  • VRpost (яка кількість людей по відношенню до загальної кількості передплатників бачила публікацію).

Група/Чат  – діалоги з великою кількістю учасників.

Показники для вимірювання:

  • Кількість учасників
  • Кількість повідомлень на день, місяць і т.д.
  • Активність кожного учасника.

Статистика користувачів

Понад 31% користувачів Telegram перебувають у віці від 25 до 34 років.

Користувачі віком від  18 до 24 років становлять 22% користувальницької бази Telegram.

38% користувачів Telegram проживають в Азії, 27% — у Європі, 21% — у Латинській Америці та 8% — на Близькому Сході та Північній Африці.

Користувачі по регіонах

Із 70,48 мільйонами завантажень Індія є країною з найбільшою кількістю завантажень Telegram. Станом на 2023 рік Telegram доступний у 155 країнах .

На даний момент Telegram заблоковано у Китаї, Ірані та Пакистані.

Більше про статистику користувачів Telegram можна прочитати тут .

Скільки часу користувачі проводять у Telegram

Згідно з дослідженням Datareportal , користувачі Telegram проводять у месенджері в середньому 3 години 57 хвилин на місяць. За останні два роки цей показник збільшився вдвічі.

Чому люди користуються Telegram?

Згідно з дослідженням Statista  , 75% користувачів користуються Telegram, щоб читати новини. Інші 69% користувачів вибирають Telegram, тому що він зручніший, ніж інші месенджери.

29% користувачів використовують Telegram для завантаження музики, фільмів та книг, а 17% користуються Telegram для створення стікерів.

Найменше користувачів Telegram цікавлять канали відомих компаній (11%) та пошук роботи (15%).

Статистика доходів

У 2023 році Telegram монетизує сервіс за допомогою реклами в постах, платної підписки Telegram Premium та продажу нікнеймів.

  • Найдорожчий нікнейм в Telegram ( @news ) був проданий за 994 000 доларів
  • 62% адміністраторів каналів Telegram заробляють на рекламі, 45% отримують прибуток від продажу своїх товарів чи послуг, 23% заробляють на партнерських програмах
  • 12.6% адміністраторів каналів Telegram заробляють понад 100 тисяч рублів
  • 36% рекламодавців витрачають на рекламу у Telegram до 25 тисяч рублів

Статистика каналів Telegram

У лютому 2023 року найбільшими каналами в Telegram були Telegram Tips - 8.7 млн ​​передплатників і Telegram News 6.4 млн передплатників.

За даними сервісу TelegramChannels, сумарна аудиторія п'ятдесяти найбільших телеграм-каналів у світі становить 102 млн передплатників.

На сайті TGStat можна переглянути каталог Telegram каналів та чатів по країнах. 

Статистика Telegram Premium

Передплата Telegram Premium була запущена 19 червня 2022 року. Платний обліковий запис дає доступ до додаткових функцій, серед яких розпізнавання голосових повідомлень, видовищна анімація, можливість відключення реклами та збільшені ліміти: на обсяг завантажуваного файлу, кількість підписок, закріплених чатів та ін. . На жаль, Premium обліковий запис можна придбати тільки для людини і не можна для самого каналу, тому якщо на каналі працює кілька авторів, то всім необхідний Premium.

Telegram Premium швидко перевищив 1 мільйон передплатників і став одним з найуспішніших прикладів колись запущеного плану передплати на соціальні мережі, після чого інші соцмережі стали копіювати функцію. Поки що на Telegram Premium припадає лише невелика частина доходу, але вона стабільно зростає і колись навіть може скласти конкуренцію рекламі, вважає Дуров.

Враховуючи кількість грошей, яку витрачає бізнес на рекламу в Telegram, вартість підписки для авторів каналів справді окупає себе.

Як покращити охоплення та залучення в Telegram-каналі

Поліпшення охоплення та залучення є ключовим завданням для залучення нових передплатників та утримання їхньої уваги. Ось кілька стратегій, які допоможуть вам досягти цієї мети:

  1. Якісний зміст: Намагайтеся публікувати якісний та унікальний контент, пов'язаний з тематикою вашого каналу. Забезпечте своїх передплатників інформацією, яка буде їм цікава та корисна. Урізноманітнюйте формати контенту, включаючи текстові повідомлення, фотографії, відео, аудіо тощо.

  2. Регулярність публікацій: Намагайтеся підтримувати регулярність публікацій у вашому каналі. Визначте оптимальну частоту публікацій, щоб ваші передплатники знали, коли чекатиме новий контент від вас. При цьому слідкуйте за балансом, щоб не перевантажити канал інформацією.

  3. Привабливе опис: Зверніть особливу увагу на опис вашого каналу. Воно має бути інформативним, привабливим та зрозумілим для потенційних передплатників. Чітко опишіть, яку цінність та унікальність ваш канал пропонує, щоб залучити цільову аудиторію.

  4. Активна взаємодія: Відповідайте на коментарі та запитання ваших передплатників, висловлюйте подяку за їхню активність та підтримку. Заохочуйте участь у обговореннях та проводіть опитування, щоб підтримати взаємодію та активність у вашому каналі.

  5. Реклама каналу: Розгляньте можливості реклами вашого каналу в інших каналах та спільнотах Telegram. Співпраця з подібними каналами, розміщення анонсів або використання рекламних платформ Telegram можуть допомогти залучити нових передплатників.

  6. Партнерство та співробітництво: Розмірковуйте про можливість партнерства та співробітництва з іншими каналами або спільнотами, які мають схожу тематику. Це може допомогти взаємному просуванню та залученню нових передплатників із релевантних аудиторій.

Не забувайте, що успішний розвиток каналу потребує часу та зусиль. Будьте терплячі та готові адаптуватися, і поступово ваш канал зможе залучити більше передплатників та стати джерелом цікавого та корисного контенту для вашої аудиторії.

Інструменти для аналізу Telegram

На ринку створено декілька інструментів для аналітики Telegram. Розглянемо три з них: для аналізу каналів, аналізу чатів та контенту.

Аналітика чатів у Telegram: Combot

Для аналізу чату, додайте Combot. Інструмент аналізує активність учасників та популярність чату.
У Telegram ви зможете знайти його за посиланням: @combot. Щоб побачити статистику чатів у Telegram, викличте бота у листуванні за командою /stat. Він надішле посилання на статистику для вашої групи. Статистика Телеграм каналу розшириться на порядок.

Combot дає статистику за такими показниками:

  • Кількість повідомлень (за весь час, у середньому на день, у середньому на годину).
  • Активність користувачів (кількість активних користувачів за вибраний період, середня кількість активних користувачів на день).
  • Активність чату: графік будується на основі кількості та довжини повідомлень.
  • Активність за добою.

Також Combot показує в Telegram статистику для кожного користувача, визначає найактивніших учасників, кількість днів, коли користувачі виявляють активність.

Сервіс має свій рейтинг чатів . Тут списки чатів розділені країнами, а також є загальний рейтинг для майданчиків з усього світу.

Висновки

  1. У Telegram є різні види майданчиків: канали та групи (чати).
  2. В аналітиці Telegram небагато показників для оцінки. У каналів переважно це передплатники та перегляди, у чатів — учасники та активність.
  3. Щоб проаналізувати канал у Telegram, скористайтеся сервісом Тгстат. Він показує статистику Telegram: про перегляди, передплатників, репоста і згадки каналу.
  4. Для аналізу чату використовуйте Комбот. Він вважає активність кожного користувача та загальну активність листування.
  5. Для оцінки вмісту використовуйте Popsters. Він знаходить найпопулярніші публікації та аналізує успішність публікацій щодо різних параметрів – часу, коли запис був опублікований, довжини тексту, формату контенту.



3. Що таке тренди UI/UX-дизайну?

Сучасне оформлення сайтів та мобільних додатків має величезну різноманітність. Сьогодні вже нікого не здивуєш анімацією, що спливає. Кілька років тому це був крутий та модний тренд, а тепер його можна зустріти в інтернеті повсюдно. При цьому професійні UI-дизайнери регулярно “задають” настрій й вигадують нові незвичайні фішки. Тренд UI/UX це інноваційні технології та модні принципи, які розробники використовують на своїх сайтах з метою завоювати інтерес та увагу аудиторії. У 2022 році актуальними вважаються інтерактивність, структурованість та яскравість.

 

Навіщо знати та застосовувати тренди UI/UX-дизайну?

Враховуючи, що щодня у мережі створюється понад півмільйона нових сайтів, потрібно вміти правильно виділитися серед конкурентів. Привабливий дизайн, зручний і зрозумілий інтерфейс  це запорука успіху, головна складова іміджу бренду, що дозволяє привернути до себе увагу. На прикладі UX-дизайну можна оцінити рівень обслуговування клієнтів.

Згідно з дослідженням Tortal близько 88% користувачів, швидше за все, не повернуться на сайт повторно, якщо їм не сподобалося оформлення. Google провів власний аналіз, в рамках якого з’ясувалося, що майже 61% клієнтів будуть розчаровані брендом у разі поганого UX-дизайну, навіть незважаючи на симпатію до продукту. Аналіз тенденцій дозволяє прогнозувати запити та тренди UI/UX дизайну 2022 року.

 

Головні тренди UI/UX-дизайну 2022

1. Модернізовані 3D елементи

Візуальні ефекти чудово привертають увагу потенційної аудиторії, повністю демонструють віртуальний простір. Тренди UI/UX дизайну 2022 року спрямовані на скорочення часу відкриття ресурсу. У майбутньому наголос робитимуть на невеликі фреймворки (frameworks). Тривимірні елементи стануть корисним доповненням, можуть підвищити зручність користування. Дизайн буде виглядати більш оригінальним та незвичайним. У 2022 році фахівці в галузі розробки шукатимуть нові інструменти для швидкого завантаження інформації на сторінці, включаючи графічні зображення.

На даний момент створюється інтерактивна анімація, яка більше запам’ятовується користувачеві, але не знижує швидкість завантаження сайту. Основною метою такого малюнка є привернення уваги відвідувачів. Ефект руху позитивно відбивається на репутації компанії та її просуванні, збільшується кількість цільової аудиторії.

2. Абстрактна візуалізація

Багато брендів вже використовують спеціальне обладнання у тестовому режимі для створення подібної конструкції. Цей спосіб покращує комунікацію з клієнтом. Для знайомства з продуктом/послугою знадобиться менше часу завдяки функціональному інтерфейсу користувача.

Тренды UX/UI дизайна 2022


Читайте також: Види реклами в Google Ads

3. Технологія AR (Augmented Reality) та VR (Virtual Reality)

Однозначний тренд 2022 року. Щоб виділитися серед конкурентів та привернути увагу, потрібно виходити за рамки екранного інтерфейсу. AR та VR технології дають користувачеві можливість бачити, відтворювати цифрові об’єкти у реальному світі. Це дійсно покращить UI/UX-дизайн.

Тренды UX/UI дизайна 2022 год

4. Емоційний дизайн

Дизайн, що приваблює, допомагає встановлювати тісний зв’язок з вашою аудиторією. Візуальні “живі” елементи викликають у глядачів різні почуття та реакції, привертає увагу до сайту та спрощує продаж. Слід використовувати яскраві кольори, щоб виділити головні частини розділу UI/UX. Наприклад, оригінальний дизайн у стилі 90-х років викликає відчуття ностальгії. Можна використовувати ідею як відсилання у минуле із застосуванням сучасних технологій.

5. Геометрична структура

Це класика, яка не виходить із моди, основні правила зберігаються. Якщо ви не готові впровадити інноваційні технології, важливо створити структурований сайт або оформити мобільний додаток із використанням геометричних фігур.

Тренды UX/UI дизайна 2022 6. Голосовий пошук

Все частіше клієнти застосовують цю функцію в повсякденному житті. Це спрощує процес та скорочує час. У 2022 році голосовий пошук активно розвиватиметься та вдосконалюватиметься, оскільки з голосовим помічником простіше зв’язатися, використовуючи тільки його ім’я та ключовий запит. Тому розробники планують покращувати функціональність цієї області UX.

7. Темний дизайн

Тренд наступного року лише прогресуватиме. Багато користувачів відзначають, що активують саме темну тему у повсякденному житті. Відомо, що за такого світла відчувається менше навантаження на очі. Також, рекомендується вмикати темний фон, якщо використовувати пристрій перед сном. Це сприяє легкому засинанню, не впливає на якість сну. Темний режим у поєднанні з OLED (органічний світлодіод) може продовжити термін служби батареї. Багато великих компаній вже впровадили в UI/UX-дизайн темну тему у власні цифрові розробки. Популярність функції лише зростатиме. Окрім цього, у 2022 році компанії пропонуватимуть кілька варіантів дизайнів. Користувач самостійно зможе вибрати найбільш приємний для нього інтерфейс, що відповідає його перевагам.

Тренды UX/UI дизайна 2022



8. Дизайн із розділеним екраном

Екран умовно розділений на дві панелі контенту й згортається у вертикальний блок в інтерфейсі користувача на невеликому пристрої. Він дозволяє створювати контент, який не лише якісно працює на різних моделях гаджетів, а й добре виглядає. Основна причина популярності полягає в тому, що дизайн веб-сайту має відповідати мобільному додатку.

Тренды UX/UI дизайна 2022

Підпишись на щомісячний
ДАЙДЖЕСТ НОВИН

    9. Більше тексту

    Тренди UI/UX 2022 повертають багаторівневі заголовки. Текст став більш вибраним елементом, який надає користувачам більше інформації з першого заходу на сторінку. Потрібно враховувати, що ця тенденція виглядатиме ще вигідніше з правильною друкаркою.

    10. Нові шрифти

    Типографічні тенденції змінюють напрямки щороку. У 2022 році дизайнери-розробники уникають класики і будуть використовувати засічки (короткий, зазвичай перпендикулярний штрих на кінці літери, з якого починається і закінчується основний штрих знака), розмір змінюватиметься від слова до слова, напівпрозорий шрифт перекриватиме непрозорий, а також будуть додані жирність та курсив. Formal Open Sans йде на другий план.

    Тренды UX/UI дизайна 2022

    11. Адаптація під нові гаджети

    Процес постійно вимагає перегляду через оновлення технічних характеристик нових пристроїв. Виробники смартфонів випускають моделі із закругленими краями, без рамок. Дизайнери змушені адаптуватися та розробляти мобільні версії, додатки, виходячи із зовнішнього дизайну гаджетів. Завдання розробників — забезпечити для телефону якісну збільшену картинку, що повністю відповідає його параметрам.

    12. Унікальна мікровзаємодія

    Функція включає наявність тактильних оглядів у мобільній версії, можливість змінювати відтінок для різних станів програми, візуалізацію завантаження потрібної сторінки, додавання анімації при переході, наявність оригінальної реакції на натискання певних кнопок на сайті. Подібний індивідуальний підхід забезпечує “теплу” взаємодію між користувачем та ресурсом. Найчастіше такий контакт благотворно впливає на клієнта та гарантує, що він залишиться тут.

    13. Висока продуктивність програмного забезпечення

    Інструмент UI/UX сприяє швидкому завантаженню. Щоб підвищити цей показник, потрібно додати тільки ті елементи, які приносять користь, але при цьому не впливають на час завантаження.

    14. Синхронізація між пристроями

    Опція робить ваш сайт мультизадачним та підвищує продуктивність. У 2022 році функція буде актуальною як ніколи і корисною для оптимізації робочих процесів.

    15. Розширена персоналізація

    Це інструмент, за допомогою якого можна визначити, що конкретно цікавить вашу цільову аудиторію та запропонувати їй найрелевантніший варіант. Алгоритм персоналізації є важливою частиною UX-дизайну, що показує ефективність реклами.

    У 2022 році багато брендів робитимуть акценти на впровадженні інтерактивних тенденцій. Основна мета UI-дизайну – спростити процес взаємодії з сайтом користувача, дотримуватися мінімалізму та простоти.

    https://web-promo.ua/ua/blog/trendy-uxui-dizajna-na-2022-god-15-aktualnyh-innovacij/

    4. Нейромережі для інтернет-маркетингу

    Нейромережі, штучний інтелект. Ці слова ми чуємо все частіше у повсякденному житті. Причому не всі знають, що мають справу з високими технологіями майбутнього.

    ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НЕЙРОМЕРЕЖІ - http://slaidik.com.ua/roboti-marketologi-yak-nejromerezhi-zminyat-svit-internet-marketingu/

    Як ШІ допомагає нам у повсякденному житті

    Цифрові сервіси великих міст, ті ж електронні медичні картки, що скорочують чергу, – це ШІ. Чат-боти, які допомагають і користувачам, і власникам облікових записів, – нейромережі. Інтелект допомагає лікарям ставити діагнози, а будівельникам (BIM-моделювання) – бачити процес зведення будівлі комплексно та відстежувати помилки заздалегідь.

    Прикладів безліч, недарма ШІ приділяється важливе значення у багатьох країнах світу на рівні уряду: приймаються національні стратегії, розробляються нормативно-правові акти та готуються кадри.


    Проте сьогодні ми поговоримо про прикладне значення ШІ для маркетологів, редакторів та користувачів соціальних мереж.

    Ми всі, так чи інакше, ведемо свої сторінки в Instagram, ВКонтакті або Facebook: пишемо контент, створюємо заголовки, оголошення. Багато хто це монетизує.

    Чи може нейромережа генерувати контент для соцмереж

    На основі нейромереж є відмінні рішення для створення контенту. Якщо говорити про роботу англійською мовою, то це:

    Jarvis.ai навіть вміє створювати контент російською. Я напишу про це окрему публікацію-мануал та розповім про свій досвід роботи з сервісом.

    Jarvis

    Коротко зазначу в цій статті, що так, може. І навіть створює цілком пристойні рекламні оголошення та рерайти коротких текстів. Ось, наприклад, як він перефразував мою біографію і переклав її англійською мовою.

    Jarvis

    Цікавим є сервіс Wordtune. Його можна використовувати як розширення браузера Chrome та працювати просто в Google Документах, пошті, соціальних мережах і навіть у месенджері WhatsApp.

    Wordtune

    Є ще цікавий сервіс Сopymonkey.ai. Він заточений під найпопулярніші зараз інтернет-магазини. За допомогою програми можна генерувати описи для 10 000 товарів за лічені хвилини, завантажуючи їх у вигляді Excel-документа.

    ШІ – чудовий помічник для перекладача

    ШІ активно використовують сервіси-перекладачі текстів. Наприклад, Deepl. Його якість помітно краща, ніж у Google Перекладача, що дає можливість швидко адаптувати контент із зарубіжних сайтів і робити на його основі унікальні пости у Facebook, ВКонтакті. Програма безкоштовна та працює вже з 26 мовами.

    Deepl

    А чи може ШІ малювати графічні ілюстрації?

    За допомогою штучного інтелекту можна створювати унікальний графічний контент та ілюстрації. Останнім часом популярність набрала нейромережа Dream, яка вміє створювати картини у заданому стилі та відповідно до запиту..

    Подивіться: як опис арт-об'єкта я задала своє ім'я Віолетта, а як стиль – бароко. Ось що вийшло:

    Dream

    Я вирішила спробувати ще стилізацію під відомих митців. Як опис задала соціальну мережу Facebook і запропонувала ШІ показати, як би її зобразив Сальвадор Далі.

    Dream

    Вийшло дуже сюрреалістичне полотно. Можна придумати назву і зробити з картинки NFT-токен або купити як принт.

    Чи замінить ШІ людину повністю?

    Чи може штучний інтелект замінити людину повністю? Багатьох це питання лякає, адже тоді залишаться без роботи дизайнери, журналісти, редактори. Всю роботу візьмуть на себе роботи, як у фантастичних романах-утопіях минулого сторіччя.

    роботы

    Я вважаю, що ні. Хоча б тому, що ШІ було створено людиною, а не комп'ютером. Прагнення розвитку, автоматизації роботи, пізнання нового – те, що рухає нами, мотивує до нових цілей та завдань. Прибираючи зі свого життя рутину, ми залишаємо простір для творчості. ШІ чудово впорається зі статтями на SEO-сайти, публікаціями в пабліки у соцмережах.

    Якщо ви придумаєте для нього нову тему і поставите у завдання хоча б кілька слів, то він перетворить їх на статтю. Але ці кілька слів вигадали ви, а не комп'ютер... І чудово розумієте їхню цінність і значущість. 

    https://webpromoexperts.net/ua/blog/ii-dlya-vedeniya-grupp-v-socialnyh-setyah-ubijca-redaktora-ili-udobnyj-pomoshchnik/


    Усі кажуть, що ChatGPT змінив життя людей, але поки що не всім зрозуміло, як.

    Уявімо, як він може допомогти маркетологам.

    Найочевидніше застосування — те, навіщо чат-бот задумувався.

    • Копірайтінг. Можна і необхідно використовувати штучний інтелект для написання тексту. Він здатен зробити тестові копірайти для презентацій або його можна використовувати у соціальних мережах та на сайтах, особливо інтернет-магазинів. Написання тисяч карток товарів із мінімальною редактурою сильно прискорить заповнення та підтримку роботи сайту.
    • Чат-боти. ChatGPT можна використовувати для створення чат-ботів, які будуть взаємодіяти з клієнтами у соціальних мережах та месенджерах та відповідати на їхні запитання або забезпечувати обслуговування клієнтів. Враховуючи, що відповіді ChatGPT здаються людяними, таке спілкування перебуватиме на зовсім іншому рівні, ніж зараз.
    • Таргетинг. Нейронні мережі можна навчати на таких даних, як демографічні дані клієнтів та історія відвідувань, для створення цільових рекламних кампаній на платформах соціальних мереж. Також мережа може написати тексти для оголошень.

    Втім, є дослідження, згідно з яким люди все ще краще пишуть тексти для таргету.

    Згідно з його результатами, вартість ліду таргету у ФБ B2B-компанії:

    • Людина — $44.97
    • ChatGPT — $205.34

    CPA таргету у ФБ магазину одягу:

    • Людина — $24.72
    • ChatGPT — $32.43

    При цьому автор даних зазначив, що ChatGPT написав ці пости для реклами зі значною участю людини. Без цього, швидше за все, розрив був би сильнішим.

    Генерація зображень

    Ми вже розповідали, як працює нейромережа для генерації зображень:

    РЕКОМЕНДУЄМО ПУБЛІКАЦІЮ ПО ТЕМІ

    А тепер детальніше.

    Looka

    Нейромережа, яка може згенерувати логотип, підібрати фірмові кольори. Також сервіс покаже, як готова картинка виглядатиме на сайті, візитках, корпоративних блокнотах, кружках та футболках.

    Stable Diffusion

    Нейромережа створює зображення за текстовим описом. Вона використовує в роботі кодувальник тексту, який описує кожне слово за допомогою чисел чи векторів. Генератор зображення обробляє ці дані та перетворює на зображення.

    Генерація музики

    MuseNet

    Цей сервіс працює не із зображеннями, а з музикою.

    Нейромережу навчили створювати композиції з урахуванням сотень тисяч інших музичних творів. У результаті вона генерує чотирихвилинні треки, які можна використовувати у відеороліках.

    SEO

    Крім того, ChatGPT вже допомагає із SEO.

    • Створення статичних файлів Sitemap у форматі XML

    Чат-бот здатний створити статичну XML-карту сайту за списком URL-адрес, які мають бути включені до карти сайту XML, з деякими простими вказівками про те, що робити далі.

    Post image
    • Створення схеми JSON-LD

    З того часу, як JSON-LD був вперше розгорнутий в 2010 році, було створено тисячі різних генераторів JSON-LD, які допомагають SEO фахівцям розробляти цей тип розмітки схеми без будь-якого кодування.

    Однак ці типи автоматичних генераторів покладаються на розуміння типів схем, необхідних до надання будь-якої інформації. Тепер з ChatGPT для початку роботи оптимізатору потрібна лише необхідна інформація про веб-сайт або контент.

    Post image
    • Створення директив сканування для robots.txt

    Для більшості веб-сайтів ніколи не потрібно редагувати файл robots.txt. Однак у більшості випадків, коли потрібне редагування, потрібне глибоке розуміння директив роботів, щоб розробити правильні правила обходу та блокування.

    Наприклад, ви можете заборонити пошуковим роботам доступ до певних каталогів і одночасно дозволити доступ до підкаталогів всередині заблокованого оригіналу. Коли потрібні розширені правила такого типу, ChatGPT може допомогти легко розробити правильні директиви robots.txt, щоб створити правила сканування і блокування, що настроюються.

    Post image
    • Створення метатегів

    Існує безліч автоматичних генераторів метатегів, які можуть допомогти згенерувати ідеальний метатег robots. Однак у деяких випадках може бути простіше просто вказати ChatGPT, що саме ви хочете, в одній команді замість того, щоб вибирати параметри через список всередині інструменту.

    Post image
    • Редирект URL-адрес

    Налаштування правильної переадресації 301 — це майже обов'язкове завдання для кожного оптимізатора протягом усієї своєї кар'єри.

    Існує безліч способів реалізувати ці типи перенаправлень, проте використання .htaccess не завжди безпечно, оскільки директиви чутливі до регістру і схильні до помилок. Такі помилки можуть спричинити проблеми на всьому сайті.

    Тому при використанні правил .htaccess завжди слід проводити тестування на сервері розробки перед розгортанням в реальному часі. Це особливо вірно для ChatGPT, який покладається на загальнодоступну інформацію, а не тестування живого коду.

    Post image

    Аналіз ринку

    Найскладніше — дослідження ринку.

    Нейронні мережі можна використовувати для прогнозного моделювання майбутньої поведінки клієнтів або тенденцій на платформах соціальних мереж, що дозволяє приймати рішення на основі даних.

    Ще за допомогою ChatGPT можна легко отримати поверхневий аналіз. Ось, наприклад, запит топ маркетплейсів в ОАЕ.

    Post image

    PPC

    Користувач LinkedIn Алекс Велинов, Chief Technology Officer, вигадав 13 способів використання нейромережі для PPC.

    ChatGPT вміє проводити аналіз ключових слів, структурувати їх, порівнювати конкурентів та створювати копірайт для оголошень.

    Переклад текстів

    Для тих, хто працює на іноземному ринку, корисно використовувати мовні моделі для перекладів текстів та їх редактури.

    DeepL

    DeepL — це онлайн-перекладач, що працює на основі машинного перекладу, що характеризує себе як найточніший у світі.

    Цей інструмент пропонує переклад текстів, зображень та цілих файлів 31 мовою.

    Існує безкоштовна версія, яка перекладає тексти до 5000 символів.

    Wordtune

    Wordtune — це інструмент для письма зі штучним інтелектом, який переписує та перефразує текст.

    За допомогою технології обробки природної мови (NLP) Wordtune робить тексти читабельними та цікавими. Wordtune працює з текстами англійською, це чудовий інструмент для тих, хто хоче писати на рівні носіїв мови.

    Thing translator

    Інструмент створив розробник із Google Ден Мотценбекер на проєкті AI Experiments від Google Creative Lab. Нейромережа працює на базі платформи Google Cloud Vision API та перекладача Translate API.

    Ці технології дозволяють з високою точністю розпізнавати об'єкти на картинках та видавати машинний переклад. Нейромережа зчитує форму предмета, шукає збіги, розпізнає мову і перекладає назву обраною мовою.

    Збірники ШІ та інструкцій

    Існують сервіси-збірки ШІ-інструментів, які дозволяють швидко знайти потрібний інструмент для будь-якої мети.

    Перший —сервіс, що містить близько 1000 ШІ-інструментів за категоріями із сотень джерел, понад 900 інструкцій ChatGPT, підкасти та навіть фільми. Зручно мати кілька інструментів для завдання в одному місці.

    А тут зібрані безкоштовні вказівки для різних мовних моделей, таких як ChatGPT, під безліч різних завдань (програмування, маркетинг, навчання і т.д.).

    Важливо відзначити, що, хоча нейронні мережі є потужними інструментами, для їхнього ефективного використання та впровадження потрібен значний обсяг даних та досвіду. Часто краще працювати з командою досвідчених фахівців за даними та розробників, щоб використовувати нейронні мережі у маркетингу.

    Крім того, всі отримані результати необхідно вичитувати і перевіряти, тому що нейромережі все ж таки не видають виключно правильні відповіді.


    https://blog.ithillel.ua/articles/neural-networks-for-marketers

    5. ТОП нейромереж для маркетингу

    Нейронні мережі - це тип штучного інтелекту, змодельований за принципом роботи людського мозку. Останніми роками нейронні мережі стають все більш популярними у сфері маркетингу, оскільки вони можуть допомогти компаніям ефективніше аналізувати та розуміти великі обсяги даних.

    Одним зі способів, як компанії можуть використовувати нейронні мережі в маркетингу, є їх застосування для аналізу даних про клієнтів. Аналізуючи закономірності поведінки клієнтів, компанії можуть отримати уявлення про те, в яких продуктах і послугах вони зацікавлені, і використовувати цю інформацію для створення більш цілеспрямованих маркетингових кампаній.

    Ще один спосіб, як компанії можуть використовувати нейронні мережі для маркетингу - це використання їх для створення контенту. Існує низка нейронних мереж, спеціально розроблених для копірайтингу, відеомонтажу, аналізу ринку та озвучування відео. Ось деякі з найкращих нейромереж для цих завдань.

    1. Існує кілька нейронних мереж, які можна використовувати для копірайтингу, зокрема:

    GPT-3 від OpenAI: Одна з найдосконаліших мовних моделей, GPT-3 може генерувати високоякісний текст на основі заданої підказки. Вона використовується для широкого спектру завдань копірайтингу, від написання описів продуктів до написання статей і постів у блогах.

    Copy.ai: Ця платформа використовує штучний інтелект для створення текстів, оптимізованих під конкретні маркетингові цілі. Користувачі можуть вибирати з безлічі шаблонів або створювати власні, щоб генерувати тексти, які відповідають їхнім потребам.

    AI Writer від Writesonic: Ця платформа використовує штучний інтелект для створення текстів для широкого спектру маркетингових завдань, включаючи публікації в блогах, описи продуктів і маркетингові кампанії електронною поштою.

    2. Далі переходимо до відео:

    uberduck.ai: генератор голосу з можливістю "клонування" чужого голосу і перекладу тексту в мову. Для безкоштовного використання в бібліотеці Uberduck доступно понад чотири тисячі голосів - від Каньє Веста до Шрека. Озвучують вони переважно англомовний текст, але можна знайти голоси, натреновані іншими мовами.

    designs.ai: новий сервіс, який виступає конкурентом популярним Canva і Snappa. Він допомагає створювати банери, відео та макети за допомогою ШІ. Сервіс генерує сотні нових логотипів за кілька секунд. При цьому можна вибрати, на основі чого створювати логотип: іконки, тексту або ініціалів.

    synthesia.io: це платформа для створення відео зі штучним інтелектом. Тисячі компаній використовують її для створення відео 120 мовами, заощаджуючи до 80% свого часу та бюджету. Аватари Synthesia AI - це цифрові двійники реальних акторів. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що ви потрапите в об'єктив камери.

    Використовуючи ці нейронні мережі, компанії можуть швидко генерувати високоякісний контент, оптимізований для своєї цільової аудиторії. Вони також можуть заощадити час і ресурси, автоматизувавши завдання, які в іншому випадку вимагали б значних ручних зусиль.

    Отже, нейронні мережі мають потенціал для революції в підходах компаній до маркетингу. Надаючи компаніям нові знання про поведінку клієнтів і автоматизуючи створення високоякісного контенту, вони можуть допомогти компаніям підвищити свою ефективність, охопити більше клієнтів і, зрештою, збільшити продажі.

    https://cases.media/article/top-neiromerezh-dlya-marketingu-yak-vikoristovuvati-neiromerezhi-dlya-biznesu

    Зверніть увагу, що ШІ-сервіси для бізнесу та маркетингу можуть працювати з різною якістю на певних мовах або тимчасово не підтримувати потрібну вам мову. Ідеальний варіант використання нейромереж для маркетологів – англійською мовою. Але якщо вам сподобався певний ШІ-сервіс, просто зачекайте. Нейромережі постійно розвиваються, і незабаром у цікавому вам ШІ-сервісі може з'явитися підтримка потрібної мови.

    SEO

    1. Outranking

    Ціна: від $49 на місяць за умови щомісячної оплати.

    Це ШІ-інструмент, який допомагає оптимізувати контент під SEO, підбирати ключові слова, генерувати структуру сторінок та створювати заголовки з описами для різних SEO-завдань. Outranking також автоматизує створення SEO-брифів та допомагає визначити найбільш ефективні ключові слова. Використовуючи шаблони на базі ШІ, можна легко створювати різні типи контенту. Сторінки послуг та продуктів, а також статті для блогу.

    2. INK

    Ціна: від $49 на місяць за умови щомісячної оплати. Є пробний доступ.

    Це платформа для створення якісного контенту за допомогою штучного інтелекту. Серед можливостей платформи є SEO-оптимізація, збільшення аудиторії , а також захист бренду від плагіату та бана пошуковими системами AI-контенту.. Кластери ключових слів можна перетворити на контент-плани з акцентом на SEO, а дослідження ключових слів буде простим завдяки розумінню цільової аудиторії.

    3. Frase AI 

    Ціна: від $14.99 на місяць за умови щомісячної оплати.

    Це комплексне рішення для створення, оптимізації та аналізу SEO-контенту зі штучним інтелектом. Frase пропонує як створення всіх типів SEO-контенту, так і оптимізацію наявного контенту, аналіз перспектив розвитку контенту та порівняння з топ-конкурентами в пошуковій видачі.

    Аналітика

    4. Zoho Analytics

    Ціна: від $30 на місяць за умови щомісячної оплати.

    Це універсальна платформа бізнес-аналітики на основі ШІ. Аналізувати дані можна з різних джерел, використовуючи штучний інтелект та генеруючи автоматичні висновки. Взаємодіяти з інтерактивними звітами легко зі зручної панелі керування. Для компаній, які займаються продукцією, Zoho Analytics особливо корисна при створенні та аналізі візуалізацій даних для оптимізації управління запасами, виявлення тенденцій та можливостей зростання.

    5. Luminoso

    Ціна: індивідуальні тарифи після демо.

    Це ШІ-інструмент аналізу громадської думки, відгуків, онлайн-спілкування, а також візуалізації на основі якісної аналітики кількісної аналітики. Платформа пропонує аналіз тональності відгуків на 15 мовах. Luminoso автоматизує процес огляду відгуків та дозволяє маркетологам отримувати неочікувані інсайти щодо покращення бізнесу.

    6. Einstein GPT

    Ціна: від $25 на місяць за умови щомісячної оплати.

    Це генеративний ШІ для Salesforce CRM, який налаштовує кожну взаємодію з клієнтом (у межах електронних листів, чатів та спеціальних пропозицій). Інструменти Einstein GPT дозволяють створювати індивідуальні прогнози та рекомендації без необхідності звертатися до послуг фахівців з обробки даних. Einstein забезпечує роботу з Customer 360 в галузі продажів, обслуговування клієнтів, маркетингу, комерції та даних, направляючи продавців від взаємодії з потенційними клієнтами до укладення угод.

    7. Namogoo

    Ціна: індивідуальні тарифи після демо.

    Це ШІ-платформа, яка допомагає формувати ефективний шлях користувача. Сервіс складається з кількох модулів. Digital Journey Continuity та Customer Hijacking Prevention усувають відволікаючі елементи та переривання на шляху користувача. Affiliate Extensions Management допомагає оцінювати ефективність партнерських мереж. Сервіс Intent-Based Promotions та Personalized Email & SMS персоналізують промоакції для кожного покупця та розсилають ці спеціальні пропозиції.

    Клієнтський досвід

    8. Netomi

    Ціна: індивідуальні тарифи після демо.

    Це платформа для покращення клієнтського досвіду на основі штучного інтелекту в онлайн-чатах та електронних листах. Netomi запевняє, що його ШІ здатний вирішити 80% рутинних запитів клієнтів в режимі реального часу. Netomi інтегрується в різні сервіси спілкування з клієнтами, а його штучний інтелект може бути як повністю автоматизованим агентом, так і помічником працівника служби підтримки.

    9. Intercom

    Ціна: від $74 на місяць за умови річної оплати.

    Це рішення для взаємодії з клієнтами на основі ШІ. Можливість автоматизації включає чат-ботів для обробки повторюваних запитів та аналізу спілкування з підтримкою. Функція вхідних повідомлень збільшує ефективність команди завдяки розумному розподілу завдань в рамках омніканального зв'язку. Функція проактивної підтримки допомагає створити центр довідок, чеклисти, банери та огляди продуктів. Платформа дозволяє створювати детальні звіти, сегментувати дані про клієнтів та підключати більш ніж 300 додатків.

    10. Kommunicate

    Ціна: від $40 на місяць за умови щомісячної оплати. Є пробний доступ.

    Це платформа для створення розумних чат-ботів без коду. З цією платформою ви поліпшите досвід клієнтів, автоматично розподілите запити до підтримки, збільшите кількість лідів та отримаєте аналітику комунікацій. Kommunicate підтримує різні інтеграції, серед них месенджери, CRM-системи, сайти та мобільні додатки. Платформа має централізовану панель керування для відстеження та аналітики чатів.

    Організація роботи 

    11. Otter.ai 

    Ціна: від $16.99 на місяць за умови щомісячної оплати. Є безкоштовний доступ.

    Це сервіс зі штучним інтелектом, який може записувати аудіо та відео, робити нотатки та знімки екрана, а також створювати транскрипти та зведення ваших онлайн-зустрічей. До створених автоматично записів можна додавати коментарі, виділяти ключові моменти та на їхній основі призначати завдання. Otter інтегрується з Zoom, Microsoft Teams та Google Meet. Після віртуальних зустрічей Otter генерує зведення та відправляє їх на електронну пошту учасників зустрічі.

    12. Noty.ai

    Ціна: від $19.99 на місяць за умови щомісячної оплати. Є безкоштовний доступ.

    Це сервіс-помічник для онлайн-мітингів, який використовує штучний інтелект для створення зведень онлайн-зустрічей. Сервіс інтегрується з Gmail, Google календарем, Google Meet, Zoom та Google Docs. Технологія транскрибування на основі штучного інтелекту конвертує розмови на Zoom та Google Meet в текст в реальному часі. Noty.ai дозволяє на основі зустрічей призначати задачі та приймати рішення.

    13. Fireflies.ai 

    Ціна: від $18 на місяць за умови щомісячної оплати. Є безкоштовна версія.

    Це ШІ-інструмент, розроблений для допомоги командам у захопленні, транскрибуванні, пошуку та аналізі голосових розмов у різних додатках для відеоконференцій. Fireflies.ai дозволяє користувачам швидко знаходити ключову інформацію, відстежувати час та емоційне забарвлення розмови та автоматизовувати робочі процеси, інтегруючись із популярними додатками для спільної роботи.

    14. Bardeen

    Ціна: від $15 на місяць за умови щомісячної оплати. Є безкоштовна версія.

    Це ШІ-інструмент, який дозволяє автоматизувати рутинні задачі без необхідності писати код. Bardeen інтегрується з багатьма популярними сервісами, відправляючи дані з одного додатка в інший. Завдяки Bardeen можна керувати маркетинговими процесами, генерувати ліди, керувати процесами продажів, а також швидко досліджувати інформацію про людей і компанії.

    15. Timely

    Ціна: від $11 на місяць за одного користувача.

    Це інтелектуальний тайм-трекер для автоматизації обліку робочого часу. Інтеграції та відкриті API дозволяють підключати дані до будь-якого цифрового інструментарію. Timely ніколи не робить скриншотів, не відстежує натискання клавіш, проте створює комплексну аналітику розподілу ресурсів компанії. Візуалізуючи бюджети та активності проєктів в режимі реального часу, Timely дозволяє ефективно планувати роботу.

    16. SheetGPT

    Ціна: від $9 на місяць за умови щомісячної оплати. Є пробні токени генерації контенту.

    Це додаток для Google Sheets, який інтегрує в них можливості аналізу, оцінки та генерації контенту мовної моделі GPT. У ваших улюблених таблицях Google ви отримуєте можливості створення контенту, аналізу відгуків, автоматизації завдань, вилучення даних та перекладу тексту. Сервіс працює як розширення в браузері, і для його підключення не потрібні ключі API або складні налаштування.

    Презентації

    17. SlidesAI

    Ціна: від $10 на місяць за умови щомісячної оплати. Є безкоштовний доступ.

    Це розумний генератор презентацій. Щоб швидко згенерувати презентацію зі SlidesAI, просто введіть потрібний запит на текст, налаштуйте зовнішній вигляд своїх слайдів, використовуючи заздалегідь розроблені кольорові та шрифтові пресети, або створіть свій власний дизайн. SlidesAI також доступний як додаток Google Workspace, і користувачі можуть отримати до нього доступ безпосередньо з Google Slides.

    18. Beautiful.ai

    Ціна: від $12 на місяць за умови річної оплати.

    Це хмарний сервіс для створення ефективних презентацій. Інтуїтивне управління, налаштування шаблонів та розумні макети дозволяють швидко почати роботу над ідеями та забезпечувати єдність стилю у кожному слайді. Сервіс пропонує галереї розумних слайдів та шаблонів, діаграми, графіки та мільйони безкоштовних фото, відео та іконок.

    UX/UI

    19. Sketch2Code

    Ціна: безкоштовний доступ.

    Це сервіс ШІ від Microsoft, який допоможе перетворити начерки від руки у готові прототипи. Sketch2Code розпізнає тексти та швидко додає їх в готовий дизайн. Azure Cloud Platform використовується для розміщення макету дизайну та генерації кінцевого HTML-коду. В Sketch2Code дизайнери можуть співпрацювати з маркетологами та малювати на дошці прототип, а потім переглядати отриманий код, щоб протестувати свої нові ідеї.

    20. Uizard

    Ціна: від $15 на місяць за умови щомісячної оплати. Є пробна генерація.

    Це інструмент автоматизації дизайну, який допомагає маркетологам перетворити свої ідеї в професійно оформлені макети. За допомогою Uizard ви можете швидко трансформувати скріншоти додатків або сайтів у редаговані макети та використовувати AI Design Assistant для створення унікальних UX-стилів. Крім цього, Uizard пропонує можливості вайрфреймінгу, прототипування та створення тем користувацького інтерфейсу.

    https://ua.weblium.com/blog/nejromerezhi-dlya-marketologiv


    6. Вебінар

    Як отримати клієнтів з YouTube, TikTok, Instagram на автопілоті за допомогою нейромереж [Запис вебінару]

    https://sendpulse.ua/blog/how-to-automate-lead-generation-from-youtube-tiktok-instagram-with-neural-ntwork

    Доступність

    Шрифти Шрифти

    Розмір шрифта Розмір шрифта

    1

    Колір тексту Колір тексту

    Колір тла Колір тла

    Кернінг шрифтів Кернінг шрифтів

    Видимість картинок Видимість картинок

    Інтервал між літерами Інтервал між літерами

    0

    Висота рядка Висота рядка

    1.2

    Виділити посилання Виділити посилання