Повідомлення, які створив(ла) Яворська Валентина Олександрівна

Шановні студенти, нагадую, що завтра на 1 і 2 парах іспит... заходимо в зум.... виконуємо тести модуля 1 і 2 хто ще не пройшов....

Шановні студенти, прохання подовжувати всі борги за модулем 1… Роботи всі відкриті!!!

Шановні студенти, будь ласка пройдіть тести до 1 та 2 модулю а також екзаменаційний тест.

Екзамен за розкладом 10 жовтня 2023 року на 5 парі

Україномовна група, всі роботи можна ще доздавати. Модулі і тести для екзамена теж відкриті!!!!

Шановні студенти! Через складну ситуацію...я відкрила тест на екзамен...В англомовній групі в понеділок екзамен...тому студенти можуть вже його проходити!!! В понеділок на 2 пару англомовна група всі заходять за посиланням....Хто все повиконує на ельорні як бонус буде звільнений від співбесіди!!!

Прохання до англомовної групи до 5 грудня позакидати роботи щоб я встигла перевірити...

Зараз проблема з журналом оцінок...вони є але не всі відображаються...це я все поправлю хто здав...все ок

У кого ніякої можливості закидати на ельорн пишіть мені у вайбер чи телеграм...будете виконувати роботи і здавати мені на пошту vali2009@ukr.net для таких студентів співбесіда обов'язкова

Нагадую мій тел. 0501061359