Log in

Cookies must be enabled in your browser Help with Cookies must be enabled in your browser
Some courses may allow guest access

Is this your first time here?

Якщо ви вперше на нашому ресурсі, зверніть увагу на наступне.
Реєстрація всіх користувачів проводиться централізовано в ручному режимі.

Для викладачів - заповніть електронну форму реєстрації. Якщо у вас виникають проблеми, зверніться особисто або електронною поштою cde@nubip.edu.ua в Центр дистанційних технологій навчання (15 корп. 233а кім.).

Для студентів та магістрів - ваші логіни будуть повідомлені вам на заняттях; при першому вході використовуйте пароль changeme, відразу після входу вам буде запропоновано змінити пароль на власний (прохання не забуватися свої паролі). Прочитайте деякі правила роботи з паролями.
Якщо ви не отримали параметри для входу, зверніться до відповідальної особи по вашому факультету.

Робота на порталі вимагає наявності в кожного користувача електронної пошти. Будь ласка, змініть в налаштуваннях свого профілю електронну адресу на реально працюючу. Якщо Ви забулися пароль, то новий можна отримати тільки на вказану Вами адресу електронної пошти.
У випадку, якщо Ви все-таки забули пароль і не вказали електронну пошту в своєму обліковому записі, то пишете заяву на ім'я відповідального за ІКТ вашого факультету  (за формою) та заносите її до деканату. Через деякий час вам надійде новозгенерований пароль на надану вами пошту.

Маємо надію, що даний ресурс полегшить вам роботу та навчання.