Шановні студенти, ваші облікові записи для роботи з електронними курсами створюються централізовано і надаються вам на період навчання.
Закінчивши Бакалавра і поступивши до Магістратури ви отримуєте новий обліковий запис, а попередній блокується.

Ваші логіни будуть повідомлені вам на заняттях; при першому вході використовуйте пароль changeme

відразу після входу вам буде необхідно:

  • вказати свою електронну пошту (обов'язково для подальшої роботи на ресурсі)
  • змінити стандартний пароль на власний (прохання не забуватися свої паролі). Прочитайте деякі правила роботи з паролями.

Якщо ви не отримали параметри для входу, зверніться до відповідальної особи по вашому факультету.

У випадку, якщо ви забули свій пароль, його можна поновити на свою електронну пошту. Скористайтеся сервісом відновлення пароля.

Якщо ж Ви все-таки забули пароль і не вказали електронну пошту в своєму обліковому записі, то пишете електронного листа на пошту відповідального за ІКТ вашого факультету з даними: Прізвище, ім'я, по батькові, спеціальність, псевдоім'я на порталі, пошта для відновлення пароля. Через деякий час вам надійде новозгенерований пароль на надану вами пошту.

Шановні викладачі, вхід до навчально-інформаційного порталу здійснюється через університетську пошту (в домені @nubip.edu.ua на Google Workspace). Для входу вам потрібно натиснути кнопку "Вхід для викладачів" та здійснити вхід до вашого робочого поштового облікового запису.

Зверніть увагу! При першому входженні на портал вам буде потрібно підтвердити прив'язку свого облікового запису на навчально-інформаційному порталі до робочої пошти. Наступні входи будуть здійснюватися без цієї процедури.

Університетська робоча пошта видається всім викладачам після виходу наказу на зарахування на посаду. Для отримання власної університетської е-пошти вам необхідно подати заявку через ФОРМУ . У заявці обов'язково вкажіть адресу особистої електронної пошти, на яку потім надійдуть дані університетського облікового запису.

Якщо ви забули чи загубили пароль від своєї університетської пошти, заповніть заявку на відновлення пароля через ФОРМУ.

Якщо у вас виникають проблеми з входом до навчально-інформаційного порталу, зверніться особисто або електронною поштою cde@nubip.edu.ua в Центр дистанційних технологій навчання (15 корп. 221а кім.).