Як правильно увійти на портал!

Загальна інформація по правилам входу на портал та діям в разі неможливості потрапити до потралу

Шановні студенти, ваші облікові записи для роботи з електронними курсами створюються централізовано і надаються вам на період навчання.
Закінчивши Бакалавра і поступивши до Магістратури ви отримуєте новий обліковий запис, а попередній блокується.

Ваші логіни будуть повідомлені вам на заняттях; при першому вході використовуйте пароль changeme

відразу після входу вам буде необхідно:

  • вказати свою електронну пошту (обов'язково для подальшої роботи на ресурсі)
  • змінити стандартний пароль на власний (прохання не забуватися свої паролі). Прочитайте деякі правила роботи з паролями.

Якщо ви не отримали параметри для входу, зверніться до відповідальної особи по вашому факультету.

У випадку, якщо ви забули свій пароль, його можна поновити на свою електронну пошту. Скористайтеся сервісом відновлення пароля.

Якщо ж Ви все-таки забули пароль і не вказали електронну пошту в своєму обліковому записі, то пишете заяву на ім'я відповідального за ІКТ вашого факультету  (за формою) та заносите її до деканату. Через деякий час вам надійде новозгенерований пароль на надану вами пошту.

Шановні викладачі, реєстрація на порталі відбувається в ручному режимі за вашою заявкою.

Для подання заявки на реєстрацію Вам необхідно зайти в свою корпоративну пошту (на @nubip.edu.ua). Потім заповнити електронну форму реєстрації. Протягом одного робочого дня вам на електронну пошту надійде сповіщення з даними входу.
Якщо у вас виникають проблеми, зверніться особисто або електронною поштою cde@nubip.edu.ua в Центр дистанційних технологій навчання (15 корп. 221а кім.).

Зверніть увагу! Підтвердженням вашого статусу викладача є відповідний запис на головному сайті НУБіП України серед співробітників вказаної вами кафедри. Будь ласка, спочатку потурбуйтеся, щоб відповідальний по кафедрі розмістив ваші дані на офіційній сторінці кафедри.

У випадку, якщо ви забули свій пароль, його можна поновити на свою електронну пошту. Скористайтеся сервісом відновлення пароля.