Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 1. ЄКТС: 6.
Викладачі: Пінчевська Олена Олексіївна - завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини, професор; Баранова Ольга Сергіївна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини; Борячинський Василь Васильович - асистент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 1. ECTS: 4.
Автор: Поліщук Анжеліна Володимирівна - старший викладач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей.
Анотація: ЕНК містить автентичні тексти зі спеціальності для розширення активного та пасивного запасу фахової лексики (Structure of Wood; Properties of Wood; Woodworking, Drying, Preservation; Wood Products; Pulp and Paper Manufacture; Furniture Industry, etc), аудіо- та відеоматеріали, творчі завдання з розділу “Ділова англійська мова”, необхідних для розвитку іншомовної професійної комунікативної компетентності майбутніх спеціалістів.

blank18`100bank

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 1. ЄКТС: 4.
Викладач: Буйських Наталія Володимирівна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ECTS: 4.
Автор: Лащенко Андрій Григорович - доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту.

Рік останньої атестації: 2016

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології. ОС: Магістр. Семестр: 2. ECTS: 4.
Автор: Домашовець Галина Степанівна - доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту; Терентьєв Андрій Юрійович - доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту.
Анотація: Передбачається вивчення теоретичних основ контролінгу, місце контролінгу в системі управління підприємством, систем планування і бюджетування як інструментів контролінгу, методичний інструментарій оперативного контролінгу, експертна діагностика фінансово-господарського стану підприємства.
Доступ: Закритий.

Рік останньої атестації: 2017

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 4.
Викладачі: Білецький Михайло Олексійович - доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини; Головач Валентин Михайлович - доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини; Баранова Ольга Сергіївна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології. ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 4.
Автори: Головач Валентин Михайлович - доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини; Баранова Ольга Сергіївна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

blank20

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології. ОС: Магістр. Семестр: 2. ECTS: 12.
Автори: Пінчевська Олена Олексіївна - завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини; Баранова Ольга Сергіївна – страший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

blank20

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 4.
Викладач: Сірко Зіновій Степанович - доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології. ОС: Магістр. Семестр: 0. ECTS: 0.
Автор: Оборська Алла Едуардівна - доцент кафедри лісового менеджменту.
Анотація: У курсі розглядаються питання організації планування на підприємствах деревообробної і меблевої промисловості, специфіка формування основних розділів стратегічного і тактичного планів, оперативне і бізнес-планування.

Рік останньої атестації: 2016

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ECTS: 4.
Автор: Оборська Алла Едуардівна - доцент кафедри лісового менеджменту.
Анотація: У курсі розглядаються питання організації планування на підприємствах деревообробної і меблевої промисловості, специфіка формування основних розділів стратегічного і тактичного планів, оперативне і бізнес-планування.

Рік останньої атестації: 2017
Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 7.
Викладачі: Пінчевська Олена Олексіївна - завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини, професор; Баранова Ольга Сергіївна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології. ОС: Магістр. Семестр: 0. ЄКТС: 0.
Викладачі: Пінчевська Олена Олексіївна - завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини, професор; Баранова Ольга Сергіївна - старший викладач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні та меблеві технології). ОС: Магістр. Семестр: 1. ЄКТС: 5.
Викладач: Спірочкін Андрій Костянтинович - асистент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

Спеціальність: 187 Деревообробні та меблеві технології (Деревообробні технології). ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 4.
Викладачі: Цапко Юрій Володимирович - професор кафедри технологій та дизайну виробів з дереви; Мазурчук Сергій Миколайович - доцент кафедри технологій та дизайну виробів з дереви.

blank20