Викладач: Харчук Олександр Олександрович - доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук
Анотація: Метою курсу “Історія української державності” є вивчення передумов виникнення державності українського народу у її історичній послідовності, державно-політичного, соціально-економічного, духовного, етнічного, культурного прогресу в контексті розвитку світової цивілізації.
- Викладач: Харчук Олександр Олександрович
Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування; 192 Будівництво та цивільна інженерія. ОС: Бакалавр. Семестр: 1. ЄКТС: 3.
Розподіл годин: Лекції - ; Практичні - ; Самостійна робота - . Підсумковий контроль: Екзамен.
Анотація: Пропонована дисципліна покликана сформувати професійне вміння студентів презентувати свою кандидатуру, отримати бажану посаду за фахом, вміло комунікувати з працедавцем. Розроблений курс навчає студентів бути конкурентними й фаховими у комунікаційному професійному бізнес середовищі. Під час роботи ми підвищуємо професійну лінгвістичну та комунікативну компетенцію студентів, майбутніх висококласних фахівців; поглиблюємо комплекс знань із української професійної мови та фахової термінології як основи професійної мови, працюємо над стилістикою службових документів, вчимося працювати із базовими документами; маємо на меті засвоїти науковий стиль як практичний різновид національної ділової мови в межах обраної галузі знань; сформувати вміння та навички з усіх видів професійної мовленнєвої діяльності, а також розширити та поглибити загальномовну комунікаційну культуру, необхідну для майбутньої професійної діяльності та успішного працевлаштування за обраним фахом.
- Викладач: Чумак Тетяна Миколаївна
Спеціальності: 133 Галузеве машинобудування; 192 Будівництво та цивільна інженерія. ОС: Бакалавр. Семестр: 4; 5. ECTS: 3; 4.
Викладачі: Лаута Олена Дмитрівна, доцент кафедри філософії та міжнародної комунікації, Чорноморденко Дмитро Іванович, доцент кафедри філософії та міжнародної комунікації.
Анотація: Філософія – важлива частина світової культури, націлена на рефлексію світогляду – осмислення його основ, включаючи ставлення людини до світу, до самої себе, до іншої людини, до суспільства, науки, різних сфер життя. Завдяки цьому її вивчення дозволяє сформувати перелік загальних компетентностей, які лежать в основі вищої професійної освіти незалежно від сфери спеціалізації.
- Викладач: Чорноморденко Дмитро Іванович