Самостійна робота 2. Алгоритми Data Mining: класифікація і регресія
Самостійна робота №2. АЛГОРИТМИ DATA MINING: КЛАСИФІКАЦІЯ І РЕГРЕСІЯ
Тема 2. АЛГОРИТМИ DATA MINING: КЛАСИФІКАЦІЯ І РЕГРЕСІЯ
Мета роботи: Здійснити кореляційно-регресійний аналіз відповідно до теми дисертаційного дослідження.
- Опрацювати теоретичний матеріал щодо теми дисертаційного дослідження.
- Визначити можливу результативну ознаку (Y) та факторні показники (Хі), описати логіку їх взаємозвязку.
- Здійснити регресійний аналіз засобами R (побудувати регресійне рівняння, описати параметри регресії, зробити відповідні висновки).
- Здійснити коредяційний аналіз засобами R (поюудувати кореляційну матрицю, розрахуват коефіцієнт кореляції).
- Зробити висновки щодо достовірності моделі.
Методичні вказівки.
Форма подання: виконана робота надсилається на сайт у форматі Word / Power Point.
Критерії оцінювання: за правильно і вчасно виконану роботу максимальна оцінка - 6 балів. Оцінюються правильність розрахунків і зроблених висновків.
6 балів: Самостійна робота виконана згідно навчально-методичних вимог за запропонованим завданням у розрізі окремого варіанту.
Матеріал опрацьовано у повному обсязі і викладено правильно, логічно і послідовно, немає зауважень щодо змісту.
Під час захисту роботи на парі студент вправно формулює висновки за темою дослідження.
5 балів: Самостійна робота виконана згідно навчально-методичних вимог за запропонованим завданням у розрізі окремого варіанту.
Матеріал опрацьовано у повному обсязі і викладено правильно і послідовно, немає суттєвих зауважень щодо змісту.
Під час захисту роботи на парі студент формулює висновки за темою дослідження.
4 балів: Самостійна робота виконана згідно навчально-методичних вимог за запропонованим завданням у розрізі окремого варіанту.
Матеріал опрацьовано у повному обсязі і викладено з певними помилками у розрахунках, немає суттєвих зауважень щодо змісту. Неакуратне оформлення.
Студент формулює висновки з певними неточностями або ті, які не відповідають запропонованій темі.
3 балів: Самостійна робота виконана згідно навчально-методичних вимог за запропонованим завданням у розрізі окремого варіанту.
Матеріал опрацьовано у певному обсязі і викладено з помилками у розрахунках. Неакуратне оформлення.
Студент формулює суперечливі, неправильні висновки або ті, які не відповідають запропонованій темі.
1-2 бали: Самостійна робота виконана згідно навчально-методичних вимог за запропонованим завданням у розрізі окремого варіанту.
Матеріал опрацьовано фрагментарно, представлено не у повному обсязі і викладено з помилками у розрахунках. Неакуратне оформлення.
Студент формулює суперечливі, неправильні висновки або ті, які не відповідають запропонованій темі.
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла