ЛР 2. Визначення водовбирання ізоляційного виробу.
Тема: Визначення водовбирання ізоляційного виробу
Метою роботи є вивчення алгоритму проведення випробувань по визначенню водовбирання теплоізоляційного виробу при повному і частковому зануренні зразка у воду.
Проведення випробувань
Для випробування із виробу вирізують зразок за формою прямокутного паралелепіпеда завдовжки і завширшки (100 + 2) мм і завтовшки як виріб.
Із органічних ніздрюватих виробів вирізують зразок розміром [(50 х 50 х 50) ± 0,1] мм. При товщині виробів менше 50 мм висоту зразка приймають рівною товщині виробу.
Зразки висушують маси і охолоджують В ексикаторі над хлористим кальцієм.
У ванну 4 (рис. 2.1) на сітчасту підставку 3 поміщають зразок 2 і фіксують його положення сітчастим привантажувачем 1. Потім заливають у ванну воду з температурою (22 ±5) °С так, щоб рівень води був вище привантажувача на 20...40 мм.
Через 24 год. після заливання води зразок переносять на підставку і через 30 с зважують на сухому піддоні. Масу води, що витекла із зразка під час зважування у піддон, включають в масу зразка, насиченого водою.
Форма подання результатів виконаної роботи:
Звіт повинен містити:
- назву та мету роботи;
- результати виконання роботи;
- загальні висновки щодо роботи
Оформлений звіт збережіть виключно у форматі .pdf з транслітерацією свого прізвища та надішліть на перевірку, або при оформленні роботи у власному робочому зошиті, та підпису викладача (при умові захисту роботи) зробити фото і перевести виключно у формат .pdf з транслітерацією свого прізвища та надішліть на перевірку.
Критерії оцінювання:
максимальна кількість балів - 10, з них:
- відповіді на контрольні запитання - 3 балів;
- проведення вимірювань та розрахунків - 5 балів;
- оформлення роботи відповідно до вимог - 2 балів.
- 11 травня 2020, 10:35
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла