Самостійна робота 1
САМОСТІЙНА РОБОТА 1. «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА: ЗАГАЛЬНЕ ТА ОСОБЛИВЕ»
Тема 1. «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА: ЗАГАЛЬНЕ ТА ОСОБЛИВЕ»
Мета: вивчити предмет і задачі національної економіки.
Методичні рекомендації: використовуючи лекційний матеріал Теми 1, а також додаткові інформаційні джерела та матеріали студенту потрібно дати коротку відповідь (максиум 1 сторінка А4), вибравши одне з наведених нижче питань.
Завдання: після прослуховування лекції кожен студент має письмово (самостійно) підготувати відповідь на одне з нижченаведених питань (максимум 250 слів, тобто один лист формату А4). Хто пропустив практичне заняття має написати (надрукувати) реферат (5-10 стор., 10 хв.) по одному із питань заняття та його захистити в аудиторний чи позааудиторний час.
Форма та строки подання: Робота виконана не за власним питанням – не зараховується. Номер питання для доповіді чи реферату узгоджується зі студентом, як правило, на заняттях. Написаний і/або надрукований матеріал у ході самостійної роботи за цією темою студент надсилає файлом(-ами) викладачу для перевірки у вкладці ресурсу ЕНК "Самостійна робота № 1".
Критерії оцінювання: за результатами опитування, заслуховування доповідей і відповідей на поставлені питання по доповіді, обговорення питань практичного заняття, перевірки самостійної роботи студентів кожен студент може отримати за аудиторну й самостійну роботу по темі 1 змістового модуля максимальну суму балів – 5. Якщо допущено незначні помилки й погрішності в розумінні сутті питання – 4 балів; студент недостатньо доповів інформаційного матеріалу по питанню й губиться при відповіді на задані аудиторією і викладачем питання – 3 бали; студент не готовий до заняття або доповідає на дуже низькому освітньому рівні – 0, 1 чи 2 бали.
Питання для опрацювання:
1. Предмет і задачі вивчення національної економіки.
2. Функції національної економіки як науки.
3. Національна економіка як система взаємодіючих економічних механізмів.
4. Ознаки та моделі розвитку національних економік.
5. Еволюція розвитку національної економічної системи.
6. Глобалізація та її наслідки для розвитку національних економік.
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла
Кернінг шрифтів
Видимість картинок
Інтервал між літерами
Висота рядка
Виділити посилання