Практична робота 7. Аналітичний моніторинг реалізації наукового бізнес-проєкту
Практична робота 7. Аналітичний моніторинг реалізації бізнес-проєкту
Мета: набуття навичок аналітичного моніторингу бізнес-проєкту.
Методичні вказівки до виконання: практичне заняття проводиться у формі семінарсько-практичного заняття, коли аспіранти робить повідомлення з окремого питання і розкривають методику організації аналітичного моніторингу розробки і реалізації бізнес-проєкту.
Інформація обговорюється, аспіранти виступають з доповненнями і зауваженнями, практична частина захищається окремо.
Отже, під час заняття аспіранти опановують вміння аргументувати власні судження, вести наукову полеміку, враховувати/відкидати точку зору опонентів.
В ході проведення практичного заняття з’ясовується наскільки аспірант може самостійно опрацювати сценарій моніторингу передпроєктного періоду, періоду розробки і реалізації проєкту.
Основна частина завдання виконується під час проведення практичного заняття, завданням якого виявити навички аспіранта володіння теорією і практикою організації аналітичного моніторингу.
Форма виконання завдання: за результатами виконання завдання з належним їх оформленням аспірант робить висновки і захищає. Примірна тематика питань може бути наступною:
1. Короткий виклад сутності.аналітичного моніторингу бізнес-проєктів;
2. Види моніторингу бізнес-проєктів;
3. Програма аналітичного моніторингу передпроєктного, розробки і реалізації бізнес-проєкту;
4. Моніторинг бюджету бізнес-проєкту;
5. Оцінка ефективності моніторингу бізнес-проєкту.
Методичні роз'яснення:
Процес моніторингу та контролю за проектом відстежує, переглядає та звітує про ефективність проекту, спрямовану на спостереження за попередженнями та прийняття швидких рішень щодо коригування. Основною метою етапу процесу моніторингу та контролю є нагляд за виконанням усіх завдань, щоб переконатися, що проект виконано в межах обсягу, часу та бюджету. Для моніторингу проекту з контролем менеджер проекту :
- Порівнює фактичну продуктивність із запланованою.
- Визначає необхідні коригувальні дії.
- Записує та документує точну та своєчасну інформацію про результати проекту.
- Стежить за коригуючими змінами.
- Надає прогнози, які оновлюють поточні витрати та графік проекту.
Корисне
Критерії оцінювання: правильно виконана та своєчасно здана робота оцінюється максимально у 10 балів. 7 балів – правильність розрахунків і чіткість оформлення роботи + 2 бали – обґрунтованість отриманих результатів + 1 бал - своєчасність виконання.
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла