Звіт з практики
ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ ПО ПРАКТИЦІ
Вимоги щодо оформлення звіту
Після того, як студент закінчив виконання всіх завдань практики наступним етапом, він має здати Звіт проходження навчальної практики.
Зміст звіту:
- Ø Титульна сторінка
- ВСТУП
- Ø Оборотно-сальдова відомість за II квартал 20_(поточний рік) р.
- Ø Реєстр документів за I квартал 20_(поточний рік) р.
- Ø Реєстр документів за II квартал 20_(поточний рік) р.
- Ø Регламентований звіт «Баланс» за II квартал 20_(поточний рік) р.
- Ø Пояснювальна записка
Результати проведеної студентом роботи викладаються у звіті, виходячи з таких основних вимог:
ü змістовність та конкретність викладення;
ü системність та послідовність;
ü виділення в тексті окремих абзаців;
ü завершеність викладення думок;
ü виключення тавтології;
ü належне оформлення.
Звіт повинен бути грамотно та охайно оформлений та зброшурований. Текст роботи має бути набраний на комп’ютері або написаний чітким почерком пастою або чорнилом чорного чи синього кольору.
Папір для друку чи написання використовується тільки білого кольору, стандартного формату А4 (розмір 210х297мм). Текст слід писати тільки на одній стороні аркуша та розміщувати так, щоб залишалися поля: з лівого боку – 30 мм, з правого – не менше 10 мм, зверху і знизу – не менше 20 мм.
При комп’ютерному наборі використовується шрифт Times New Roman 14 з міжрядковим інтервалом 1,5. При друкуванні або написанні вручну на сторінці має вміщуватися 28–30 рядків тексту.
Таблиці і рисунки допускається виконувати тільки чорною пастою або чорнилом.
Усі сторінки мають бути пронумеровані. Починається нумерація з першої титульної сторінки (без позначення на ньому сторінки), арабськими цифрами внизу по центру без крапки в кінці.
Титульна сторінка не нумерується, але включається в загальну нумерацію (дод. А).
Рисунки і таблиці, які є обов’язковими складовими частинами звіту, необхідно розподіляти за обсягом. Великі, які вміщують 8–10 рядків або більше 6–7 граф доцільно винести в додаток.
Кожна таблиця має назву (заголовок), який розміщується симетрично над таблицею і порядковий номер, який вказується в правому верхньому куті над заголовком.
Слово «таблиця» і заголовок пишуть з великої літери і не підкреслюють.
Наявність у звіті ілюстрацій, які називаються рисунками (схеми, діаграми, графіки), робить її зміст більш доказовим, а сприйняття – легким.
Усі графічні частини таблиць і рисунків виконуються в одному кольорі й однієї товщини.
Ілюстрації можуть розміщуватися в тексті або на окремій сторінці (на наступній після згадки чи посилання на них). На одній сторінці може розміщуватись лише один вид ілюстрації: таблиця, діаграма або рисунок.
Рисунки слід розміщати так, щоб їх можна було розглядати без повороту або з поворотом за годинниковою стрілкою. Не рекомендується поміщати в роботу рисунки, розмір яких перевищує стандартний формат аркуша А4 (210х297мм). Кожний рисунок повинен мати підрисунковий підпис – найменування.
Номер ілюстрації, її назву і пояснювальні підписи розміщують послідовно під нею. Посилання на раніше згадані рисунки, таблиці, додатки проводяться скороченим словом «дивись», наприклад, див.рис.1.
Всі рисунки нумеруються послідовно арабськими цифрами і розміщуються після посилання на них у тексті. Сторінки, на яких зустрічаються рисунки. входять до загальної послідовної нумерації.
Цитати у звіті, які наводяться дослівно, беруться в лапки. Якщо текст не приводиться дослівно, а викладається своїми словами, обов’язково повинен бути збережений його основний зміст.
У додаток слід виносити допоміжний матеріал, який при включенні в основну частину робить текст громіздким. Це можуть бути: проміжні розрахунки, таблиці допоміжних чи вихідних цифрових даних, розроблені в процесі виконання роботи, ілюстрації допоміжного характеру, запропоновані форми документів, інші розробки.
Додатки необхідно розміщувати в послідовності появи посилань на них в основному тексті. Кожний додаток починається з нової сторінки. Додатки включаються в загальну нумерацію сторінок.
Титульний аркуш та зміст входять до загальної нумерації, але номер сторінки на них не проставляється. Номери сторінок проставляють, починаючи зі вступу.
Не допускається більше трьох виправлень на одній сторінці.
Виявлені при оформленні звіту помилки, описи та графічні неточності повинні бути виправлені тим же чорнилом після охайної підчистки.
Останній етап завершення звіту – його зовнішнє оформлення. Перед захистом звіт має бути зброшурований і вміщувати такі матеріали:
- титульна сторінка (дод. 3);
- зміст;
- ВСТУП
- пояснювальна записка (основний текст з скрін-копіями виконаних завдань):
Встановлення платформи програми та конфігурації. Створення нової інформаційної бази Заповнення довідників у програмі Введення початкових залишків |
Кадровий облік організації |
Облік заробітної плати та нарахувань по зарплаті |
Облік розрахунків з підзвітними особами. Касові операції |
Облік придбання та продажу валюти. Придбання-продаж ТМЦ за валюту |
Облік придбання ТМЦ. Введення документів із застосуванням функції «Створити на підставі». Додаткові витрати на придбання. Списання матеріалів на виробництво |
Облік оприбуткування продукції із виробництва. Продаж готової продукції. |
Закриття періоду. Формування звітів. |
- висновки;
- додатки.
Закінчений звіт необхідно завантажити у форматі MS Word.
Зразок титульного листа звіту
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І
ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Кафедра обліку та оподаткування
ЗВІТ
з навчальної практики
з дисципліни
«Бухгалтерський облік у прикладних програмних рішеннях»
Виконала: студентка 3-го курсу 3 групи
економічного факультету спеціальності «Облік і оподаткування»
_________________________________
Керівник: к.е.н., доц. кафедри обліку та оподаткування В.С. Литвиненко
Київ – 2023
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла
Кернінг шрифтів
Видимість картинок
Інтервал між літерами
Висота рядка
Виділити посилання