Самостійна робота 1

Тема: Застосування УЗД при обстеженні статевих органів собак і котів.

Методичні рекомендації дивіться у прикріпленому файлі (повинні містити інформацію для виконання конкретно саме цієї самостійної роботи) , також необхідно ознайомитися з матеріалом поданим в посібнику "Назва посібника" (№1 у списку "Друковані та інтернет-джерела", с. 125-200). Також ознайомтеся з додатковими  літературними джерелами (Вкажіть назву джерела, с. 110-135) та ресурсами в інтернеті (дайте посилання на матеріали для опрацювання), а також проведіть самостійний пошук матеріалів в Інтернеті для виконання завдань.

Порядок виконання роботи:

  1. Схематично зобразити топографію статевих органів сук і кішок для проведення УЗД.
  2. Представити 4-5 сонограм статевого апарату сук чи кішок в нормі і патології. Описати 1 сонограму статевих органів сук (чи кішок) (посилання на джела обовязкові).
  3. Надати протокол проведення УЗД та інформацію про прилад яким Ви користуєтесь у клінічній практиці.

Форма подання результатів виконаного завдання: звіт та посилання на відповідні ресурси надіслати word-файлом через систему Elearn. Вимоги до тексту: шрифт – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1, розміром до 2 сторінок тексту (6000 знаків) та окремими файлами фото чи відеоматеріалами. (не забудьте вказати в налаштуваннях необхідну кількість файлів, які студенти можуть здати)

Критерії оцінювання:

Максимальна кількість балів – 10.

- по 3 балу за виконані завдання 1 та 2;

- 4 бали - за виконане завдання 3.

Терміни подачі результатів: виставляється в налаштуваннях завдання для всіх студентів