2. Електронні методи візуалізації результатів аналізу геопросторових даних

Візуалазація – (графічне відтверення, відображення) – генерування зображень (планів, карт, інших картографічних матеріалів у іншої графіки) засобами відображення на основі перетворення початкових цифрових даних відповідно до спеціальних алгоритмів.

Найбільш компактний спосіб представлення географічної інформації, і найбільш звичний перед усім фахівцям у сфері «Геодезія і землеустрій» - це звичайно карти. Окрім карт, застосовують електронні атласи, таблиці і графіки та анімації.

Електронна карта – візуалізоване картографічне зображення на основі розроблених електронних карт та баз даних ГІС.

Електронний атлас – система візуалізації за допомогою комплексу електронних карт, об’ємний електронний картографічий твір, функціонально подібний до каталогу (серії) електронних карт. Підтримуються програмним забезпеченням типу картографічних браузерів, що забезпечують покадровий перегляд растрових зображень карт, картографічної візуалізації., систем настільного картографування. Окрім картографічного зображення і легенд електронні атласи зазвичай включають великі текстові коментарі, табличні дані а мультимедійні електронні атласи, - анімацію, відеоряди і звуковий супровід.

Таблиці і графіки  включають різні характеристики об’єктів (атрибути) або їх співвідношення, можуть використовуватися як самостійно або додатково до інших засобів візуалізації.

Анімації застосовуються для демонстрації динамічних процесів і являють собою послідовний показ мальованих статичних кадрів (зображень), внаслідок чого створюється ілюзія безперервної зміни зображень.

Доступність

Шрифти

Розмір шрифта

1

Колір тексту

Колір тла

Кернінг шрифтів

Видимість картинок

Інтервал між літерами

0

Висота рядка

1.2