Запрошуємо до студентської олімпіади ІТ-Всесвіт

Запрошуємо до студентської олімпіади ІТ-Всесвіт

від Мокрієв Максим Володимирович -
Кількість відповідей: 0
Логотип

Шановні студенти,

запрошуємо вас взяти участь у міжнародній студентській олімпіаді ІТ-Всесвіт. Участь можуть брати студенти різних факультетів як в індивідуальній формі так і командами. Олімпіада має багато творчих конкурсів, де себе можуть проявити студенти, які не мають прямого відношення до ІТ-сфери але мають цікаві ідеї.

В цьому році планується особливий фінал - на базі території Національного університету біоресурсів і природокористування України.  Заходи фіналу будуть відбуватися протягом 4-х днів, що дасть змогу учасникам не лише позмагатись, але й поспілкуватись між собою та творчо провести час.

Звернуть увагу - Конкурсанти можуть взяти участь в першому турі будь-яких конкурсів, які їх зацікавлять. Більш того, оргкомітет може запросити конкурсантів, які показали високі результати, взяти участь у фіналі цих конкурсів, незалежно від того, чи вибрали конкурсанти цей конкурс основним, а новий формат фіналу дозволить учасникам взяти участь у фінальних змаганнях за декількома конкурсами.

Конкурсна програма ще формується, але вже анонсовано 11 конкурсів. 
Перший етап розпочнеться вже в березні - online-тестування та прийом робіт/проектів на творчі та інноваційні конкурси. Графік змагань знаходиться тут.

Якщо Ви готові випробувати Ваші сили - долучайтесь:
Запрошуємо до змагань у новому, ювілейному, сезоні!
Разом ми створимо ІТ-всесвіт icon_smile.png

При виникненні запитань звертайтеся до Мокрієва Максима Володимировича.