Обговорення розпочаті Дмитренко Євген Анатолійович

Доброго дня, шановні студенти! Для того, щоб завантажити останню версію "САПФІР-3D 2021" для вивчення перейдіть за відповідним посиланням (воно також наявне у відповідному розділі на ельорні) - https://fex.net/uk/s/tmsbdxv, скачайте установочні файли.

Проблеми при установленні, які були наявні у мене на лабораторній роботі були пов'язані із тим, що у мене була встановлена інша версія програми - ЛІРА САПР 2020 Academic SET, яка конфліктувала із Демо Версією. У вас таких проблем не має бути.

Шановні студенти гр. БЦІ-1905ск! Завтра о 10.00 починаємо екзамен з дисципліни на платформі е-learn.

Екзамен лімітований по часу тривалість 80 хвилин. 

У зв'язку з тим, що можуть бути проблеми із перезавантаженістю в ельорні, можливіть здавати екзамен буде відкрита з 9.50 до 15.00.

Тестові і теоретичні питання засновані на лекціях, які викладені на платформі, а також на практичних заняттях.

Для того, щоб зайти на екзамен, потрібно ввести пароль, який я надішлю старості групи перед екзаменом.


При кількості прольотів головних балок по завданню - шість, виходить достатньо велика кількість варіантів сполучень навантажень.

Тому у всіх, у кого згідно із таблицею вихідних даних кількість прольотів головних балок - шість, замінюйте на п'ять і розраховуйте п'ятипрольотну балку.

У "САПФІР 2016" дійсно не має можливості задати окремо довготривале та короткочасне навантаження, на відміну від більш нової версії "САПФІР 2019" по якій у вас записаний відеоурок по лабораторній роботі 4.

Тому виходом із цієї ситуації буде те, що ви не ділите корисне навантаження на тривале та короткочасне, а задаєте все корисне навантаження (у вас воно по завданню), як короткочасне. А постійне - як навантаження на плиту.

Шановні студенти гр. БЦІ-1704! Через півгодини починаємо екзамен з дисципліни на платформі е-learn.

Екзамен триватиме рівно 1 пару - тобто 80 хвилин. 

Тестові і теоретичні питання засновані на лекціях, які викладені на платформі, а також на практичних заняттях.

Для того, щоб зайти на екзамен, потрібно ввести пароль, який я надіслав старості групи.