Методичні рекомендації по роботі з електронним курсом
Електронний навчальний курс "Фотограмметрія та дистанційне зондування" призначений для підтримки денної, заочної форми навчання або дистанційного навчання.
Дисципліна передбачає наявність базових попередніх знань з геодезії, ГІС та інших.
Термін вивчення заплановано на 2 семестри по 15 тижнів, по 3-8 годин на одну тему. Години розподіляються залежно від навчального навантаження, структури начального курсу:
- відвідування;лекційного заняття та (або, при відсутності на занятті) самостійне опрацювання теоретичного матеріалу на електронному курсі в ресурсі;Книга; ;за темою прослуханої лекції - 2;год.
- відвідування;лабораторного заняття з розбором методів та правил використання розглядуваних технологій та виконання основної частини лабораторної роботи (опрацювання, завантаження для оцінювання); ;- 1-2 год.
- деякі теми передбачають додаткове самостійне вивчення та перевірку своїх знань за допомогою тесту ;після теоретичного матеріалу.
Оформлення звітів лабораторних і самостійних робіт передбачає уважне читання завдання та оформлення звіту (коротко і по суті завдання).
Для підпису роботи в звіті у верхньому колонтитулі необхідно написати:;Лабораторна робота №_, Прізвище І.Б., група №_.
Назва файлу:;ЛР№_Прізвище І.Б._номер групи.
- заліковий контроль;за перший семестр.;Для допуску до здачі;заліку необхідно виконати всі лабораторні та самостійні роботи та мати сумарно балів не менше 42.
- екзаменаційний контроль за другий семестр.;Для допуску до здачі;екзамену;необхідно отримати залік за перший семестр, виконати всі лабораторні та самостійні роботи та мати сумарно не менше 42 балів за другий семестр.
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла
Кернінг шрифтів
Видимість картинок
Інтервал між літерами
Висота рядка