Методичні рекомендації по роботі з курсом
Дисципліна націлена на послідовне набуття студентами навичок роботи з системами веб-аналітики, оволодіння основами збору та аналізу даних, розуміння ключових метрик цифрового бізнесу.
Структурно курс розбитий на 7 тем , кожна з яких містить в собі 4-6 питань та обов’язково огляд в кожній з тем різних інструментів веб-аналітики таких, як Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console тощо.
Призначений курс для підтримки навчання студентів денної форми навчання всіх спеціальностей та містить:
Особливість курсу для заочного відділення полягає у виділенні окремо настановчої сесії з лекцією (настановчою) та розподіл ще двох лекцій на два модулі, в кожному по одній лекції, інший теоретичний матеріал викладено в Темах для самостійного вивчення.
Робоча програма. У робочій програмі зазначається мета та завдання вивчення курсу, передумови вивчення курсу (знання, які студент повинен мати до початку вивчення курсу), його зміст, у якому відображаються назви тем кожного модуля з анотаціями. Також зазначається, що студент буде знати та вміти після проходження курсу.
Силабус. Відображає стислузагальну інформацію про курс та структуру курсу - кількість годин на вивчення кожного модуля, таблицю з логічною послідовністю проведення лекційних та лабораторних занять, а також виконання студентами завдань для самостійної роботи, шкалу та політику оцінювання, короткий підбір літератури.
Критерії оцінки знань студентів. Містить інформацію щодо системи оцінювання навчальних досягнень студентів з дисципліни, як поточних, так і підсумкових. З кожного модуля вказується розподіл балів за виконання завдань та шкала оцінювання. Оцінка за кожен модуль враховує три складові: засвоєння теоретичного матеріалу, вміння практично застосовувати отримані знання та успішність виконання завдань, винесених на самостійне опрацювання.
Рекомендована література та INTERNET-джерела. У цьому ресурсі наводяться основні, додаткові друковані джерела з дисципліни та Інтернет-ресурси.
Термінологічний словник. Містить основні терміни навчального курсу та їх значення.
Новини, Форум питань-відповідей, де розміщується актуальна інформація щодо роботи в курсі
Журнал відвідування, до проводиться облік відвідування занять.
Загальна кількість модулів при вивченні дисципліни складає 2 модулі.
теоретичний матеріал за темами робочої програми - у вигляді електронних посібників;
лабораторні роботи - виконання яких забезпечує оволодіння необхідними уміннями та навичками, які зазначаються у робочій програмі;
самостійні роботи - посилання на дистанційні он-лайн платформи, для вивчення додаткового матеріалу;
модульний контроль - тестові завдання охоплюють весь матеріал з модуля та відповідають вимогам до знань, умінь та навичок, якими необхідно оволодіти під час вивчення модуля;
підсумковий контроль - призначений для оцінки підсумкових знань студента та охоплює навчальний матеріал всіх модулів курсу.
Карта проходження курсу
Даний курс розрахований на 15 навчальних тижнів, по 4 години на тиждень.
Навчальним планом передбачено - 120 год., лекцій -30, практичних –30. самостійна робота – 60 год. Всього 120 годин (4 кредити ECTS).
Контроль знань – екзамен.
Перевагою ЕНК є представлення навчального матеріалу з дисципліни в дидактично уніфікованому й формалізованому вигляді та надання можливості студентам використання його у будь-якому місці і у будь-який час незалежно від форми навчання студента. Робота в ЕНК організована на навчально-інформаційному порталі за адресою: https://elearn.nubip.edu.ua/course
За допомогою цієї системи студент може дистанційно, через Інтернет, відкрити електронний навчальний курс, ознайомитися з його структурою з навчальним матеріалом, який представлений у вигляді різнотипних інформаційних ресурсів (текст, відео, презентація, електронний посібник), виконати завдання та відправити його на перевірку, пройти електронне тестування.
Шрифти
Розмір шрифта
Колір тексту
Колір тла
Кернінг шрифтів
Видимість картинок
Інтервал між літерами
Висота рядка