Методичні рекомендації по роботі з курсом

Електронний навчальний курс «Парадигми і концепції економічного контролю» призначений для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти денної та заочної форм здобуття вищої освіти .

Терміни навчання: заплановано на 15 тижнів (2 семестр), по 8 годин кожного тижня. Ці години потрібно розподілити таким чином:

1. відвідування лекційного заняття – 2 год.

2. самостійне проходження на електронному курсі лекційного матеріалу у вигляді ресурсу Книга та Презентація за темою прослуханої лекції – 1 год. 

3. відвідування практичних занять, відповідно до зазначеної теми – 2 год.

4. самостійне закінчення завдань початих на практичному занятті та закінчених після занять – 3 год.

 Увага! Здобувачі, які навчаються за на заочній формі повинні самостійно вивчити та виконати навчальний матеріал дотримуючись чинних норм!

Визначення теоретичного та практичного матеріалу передбачає перегляд відео. Тож, ваш робочий комп`ютер повинен бути обладнаним звуковим пристроєм. На практичні заняття необхідно мати власні навушники для можливості отримання аудіо матеріалу.

Розподіл навчального матеріалу: 

1. Розділ 1 – вивчення етапів формування економічного контролю як науки та проведення аналізу зв’язків обліку та контролю як галузей науки та управлінських функцій; взаємозв’язку інформаційної та контрольної функцій бухгалтерського обліку; концептуальних підходів до 
визначення і класифікації принципів контролю.

2. Розділ 2 – ознайомлення з парадигмами економічного контролю: державного, незалежного, внутрішнього; моделюванням системи економічного контролю; здійснення оцінки ризиків орієнтованого планування контрольних заходів; методологія
проведення контролю з використанням стандартів; проведення аналізу нормативно-правового забезпечення контролю та виявлення системних недоліків законодавчого регулювання; вивчення контролю в системі економічної безпеки суб’єктів господарювання.
3. Індивідуальне завдання – Індивідуальні завдання для проміжного контролю знань передбачають ознайомлення (конспектування, моделювання, написання ессе чи тез доповідей, оцінка наукових поглядів на досліджувану проблему та формування власного бачення, тощо) із першоджерелами, що враховують зміст усіх тем робочої програми.

Теми та порядок вивчення матеріалу визначається затвердженою Робочою програмою дисципліни.

 Оскільки вивчення парадигм і концепцій економічного контролю містить велику кількість матеріалу, для ефективності навчання необхідно користуватися додатковою літературою, нормативно-законодавчою базою.

 Підсумкова атестація. Передбачає контроль у вигляді екзамену та обов’язкової співбесіди після перевірки екзаменаційних завдань.

Остання зміна: вівторок, 24 вересня 2024, 17:48
Accessibility

Шрифти

Розмір шрифта

1

Колір тексту

Колір тла