Магістри спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Освітня програма «Програмне забезпечення інформаційних систем» 

Випускова кафедра: Комп’ютерних наук 

Тел.: (044) 527-87-23 

E-mail: iusprog@nubip.edu.ua 

Завідувач кафедри – кандидат технічних наук, доцент Голуб Белла Львівна

Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології; Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг). ОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 2. Кількість тижнів: 6.
Викладач: Голуб Белла Львівна; Баранова Тетяна Альфредівна.
Анотація: Виробнича практика студентів є однією із основних форм навчального процесу, спрямованих на формування і виховання висококваліфікованих фахівців.

Анотація: Вивчаються особливості архітектури високопродуктивних систем, підходи до побудови і використання розподілених і мультипроцесорних систем, реалізації паралелізму в обчисленнях, векторна обробка даних, особливості будови і роботи квантових комп'ютерів. Розглядаються також проблеми безпеки даних і особливості створення та оптимізації програмного забезпечення, призначеного для роботи на високопродуктивних системах.

Анотація: Дана дисципліна передбачає: ввід в ракурс предметної області створення складних програмних рішень та пов’язаних з цим економічних/екологічних/соціальних ризиків;аналіз та коректну оцінку можливих ризиків на різних етапах життєвих циклів програмного забезпечення; проведення математичного прогнозування можливих збитків та затрат на етапах проектування й реалізації програмних рішень;освоєння сучасних методів, підходів,наявних  інструментальних рішень та інформаційних технологій з оцінки ризиків.

Анотація: Дисципліна спрямована на формування сучасного рівня наукової та інформаційної культури, набуття системних знань про сутність, характер, структуру, закономірності та методологію наукових досліджень, розвиток компетентностей, необхідних для самостійного здійснення наукових пошуків та отримання нових знань, обробки та презентації результатів виконаної наукової роботи, забезпечення готовності магістрантів до професійної діяльності.

Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення; ОП: Програмне забезпечення інформаційних системОС: Магістр. Семестр: 2. ЄКТС: 6.
Автор: Ящук Дар'я Юріївна - асистент кафедри комп'ютерних наук.
Анотація. Виробнича практика студентів є однією із основних форм навчального процесу, спрямованих на формування і виховання висококваліфікованих фахівців.

Анотація: Загальні принципи та технічні особливості розробки вбудованих систем керування обладнанням різноманітного призначення. У рамках цього курсу розглядаються відомості, необхідні для побудови насамперед мікропроцесорних систем керування спеціалізованим устаткуванням. Завдання програмного забезпечення вбудованих систем є комплексним, потребуючим від розроблювача специфічних знань із різних областей апаратної й програмної інженерії.

Анотація: Основні поняття та інструментарій проведення досліджень. Цифрові компетентності: рамки DigComp (загальні) та Jisc (дослідницькі). Персональне освітнє середовище (PLE) магістра.  Авторське право та відкриті ліцензії. Ініціатива відкритого доступу. Електронні бібліотеки, журнали, репозитарії та наукометричні бази. Джерельна база та план управління даними дослідження (DMP). Наукові комунікації: цифрові інструменти та практики використання. Презентація результатів дослідження засобами ІКТ. Профілі науковців. Компетентнісний потенціал та портфоліо магістра. Тенденції розвитку світових інформаційних технологій та цифрових ресурсів. 

Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення (Програмне забезпечення інформаційних систем). ОС: Магістр. Семестр: 1. ЄКТС: 4.
Автор: Ясенова І.С., доцент кафедри комп'ютерних наук.
Анотація:
Отримання теоретичних знань та практичних навиків з методології менеджменту проектів програмного забезпечення. Завдання дисципліни: вивчення теоретичних, методичних і організаційних основ управління проектами; ознайомлення з поняттям проекту, його елементами та властивостями, класифікацією та оточенням проектів, життєвим циклом проекту програмного забезпечення; опанування моделями та процесом структуризації проекту і функціями менеджменту в управлінні проектами програмного забезпечення тощо.

Рік останньої атестації: 2018

Анотація: Вивчення сучасних методів обробки цифрової інформації, зокрема: моделей подання сигналів, методів дискретизації, відновлення, перетворення, фільтрації, компресії, статистичної обробки, захисту цифрового контенту, основи спектрального аналізу. Вивчаються також прикладні застосування, стан і перспективи досліджень у цьому напрямі.

Анотація: Основною метою курсу є те, щоб дізнатися більше і зосередитися на різних математичних методах і інструментах, які можуть бути надзвичайно корисні при аналізі даних, моделювання і прикладних задач моніторингу.