10. VPN-з’єднання

Технологія емуляції з’єднання «точка-точка» через мережу загального призначення, при цьому між клієнтським комп’ютером і провайдером створюється так званий тунель. Віртуальні приватні мережі часто застосовують для створення безпечних і надійних каналів, що поєднують локальні мережі та забезпечують доступ до них користувачам, які постійно змінюють своє місцезнаходження. Канали VPN захищені алгоритмами шифрування, закладеними в стандарти протоколу безпеки IPSec, який забезпечує захист на мережному рівні.

Часто технологію VPN реалізують через SSH – мережний протокол прикладного рівня, через який можна здійснювати віддалене управління операційною системою й тунелювання TCP-з’єднань. Весь трафік і паролі при цьому зашифровуються з допомогою алгоритмів, доступних для вибору. SSH дає змогу безпечно передавати по незахищеному середовищу практично будь-який інший мережний протокол.

У контексті анонімності, без врахування деяких відмінностей, основний принцип функціонування VPN і SSH однаковий. 

Переваги: - не потрібно додатково налаштовувати програмне забезпечення. 

Недоліки: - необхідно довіряти VPN/SSH-серверу/провайдеру. Більшість додатків для браузерів і «програм для анонімності» ґрунтуються на роботі проксісерверів та VPN-серверів з метою приховування ip-адреси користувача

Доступність

Шрифти

Розмір шрифта

1

Колір тексту

Колір тла

Кернінг шрифтів

Видимість картинок

Інтервал між літерами

0

Висота рядка

1.2