Заведення нових студентів до бази користувачів

Заведення нових студентів до бази користувачів

від Мокрієв Максим Володимирович -
Кількість відповідей: 1

Шановні відповідальні.

Оскільки в цьому році система ЄДБО змінила своє програмне забезпечення виникла проблема із автоматизованим введенням нових студентів до нашої бази. На жаль, я не можу експортувати список студентів за відсутності такої функції у новому програмному забезпеченні.

Для того щоб ввести всіх студентів, які поступили в цьому році, вам потрібно підготувати їх список та прислати мені (Мокрієву М.В.: m.mokriiev@nubip.edu.ua) Для списку використайте шаблон http://elearn.nubip.edu.ua/mod/resource/view.php?id=42767.

У файлі-шаблоні колонку "Особова справа" не заповнюйте! 

Коли ви підготуєте список і пришлете мені, я введу всіх студентів у базу, а назад вам вишлю їх список з логінами.

Поки що студенти можуть бути не поділеними за групами. Але чітко вкажіть курс, форму навчання (Денна або Заочна), ваш факультет та освітній ступінь студентів (дивіться, на окремих аркушах подано правильні варанти написання).



У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Заведення нових студентів до бази користувачів

від Мокрієв Максим Володимирович -

Шановні відповідальні за ІКТ на факультетах.

На цей день списки своїх нових студентів подали тільки:

  • ННІ лісового і садовопаркового господарства
  • ННІ післядипломної освіти
  • Ветеринарного факультету
  • Факультету інформаційних технологій
  • Юридичного факультету

Решти студентів (як бакалаврату, так і магістратури) у базі немає. Якщо ви хочете, щоб ваші студенти мали доступ до навчального порталу, будь ласка, надішліть мені списки.

Дуже б хотілося, щоб до кінця цього тижня все було зроблено. Говорив з проректором. Він попросив мене в п'ятницю подати звіт по-факультетно.