З 3 по 7 березня навчання проводиться в дистанційному режимі

З 3 по 7 березня навчання проводиться в дистанційному режимі

від Мокрієв Максим Володимирович -
Кількість відповідей: 0

До уваги студентів та викладачів!

УвагаЗгідно наказу ректора, у зв'язку з рішенням Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості щодо введення Національного плану дій, а також відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та надзвичайною техногенною ситуацією, відключенням країни від газопостачання, дефіцитом енергоресурсів та з метою недопущення руйнування теплових, газових, енергетичних мереж, збереження здоров'я студентів, викладачів та співробітників на період з 3 по 7 березня 2018 року включно навчальний процес для студентів, аспірантів та докторантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації відбуватиметься в дистанційному режимі.

ДЕТАЛЬНО НА ГОЛОВНОМУ САЙТІ УНІВЕРСИТЕТУ!

Це означає, що всі викладачі повинні підготувати на своїх ЕНК теоретичний матеріал та лабораторні/практичні роботи для дистанційного відпрацювання студентами. Студенти повинні у визначений за розкладом час з'явитися на відповідному ЕНК та виконати підготовлену для них роботу.

Відповідальні за впровадження ІКТ на факультетах (ННІ) повинні кожного дня промоніторити активність студентів та викладачів свого факультету на відповідних ЕНК за розкладом. Результати подавати своєму декану (директору), або визначеній ними особі. Детальніше для відповідальних у окремому повідомленні.