Спеціальність: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство.
ОС: Бакалавр (ЗФН). Семестр: 3 (ЛГ); 1 (ЛГ-Ск); 4 (СПГ); 2 (СПГ-Ск). ЄКТС: 4.
ОС: Магістр (2-га вища освіта). Семестр: 1.
Автор: Свинчук Віктор Адамович - доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту.
Анотація: Курс «Біометрія» формує як загальні компетентності (наприклад, здатність вчитися та опановувати сучасні знання), так і фахові  (здатність проводити лісівничі вимірювання та дослідження,  використовувати знання й практичні навички для аналізу біологічних явищ і процесів, біометричної обробки дослідних даних та їх математичного моделювання; здатність оцінювати, інтерпретувати та синтезувати теоретичну інформацію і практичні, виробничі й дослідні дані у галузі садово-паркового господарства).
Рік останньої атестації: 2023

Спеціальність: •205 Лісове господарство; •206 Садово-паркове господарство. 

ОС: Бакалавр.  Семестр: ЛГ - 3-й (1-й для ск.т.н.) СПГ - 4-й (2-й для ск.т.н.). ЄКТС: 4.
Автор: Свинчук Віктор Адамович - доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту.
Анотація:
Курс «Біометрія» формує як загальні компетентності (наприклад, здатність вчитися та опановувати сучасні знання), так і фахові  (здатність проводити лісівничі вимірювання та дослідження,  використовувати знання й практичні навички для аналізу біологічних явищ і процесів, біометричної обробки дослідних даних та їх математичного моделювання; здатність оцінювати, інтерпретувати та синтезувати теоретичну інформацію і практичні, виробничі й дослідні дані у галузі садово-паркового господарства).

Рік останньої атестації: 2021

Спеціальність: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 2. ЄКТС: 4.
Розподіл годин: Лекції - 30; Практичні - 45; Самостійна робота - 45. Підсумковий контроль: Екзамен.
Анотація: «Геодезія» - навчальна дисципліна спрямована на формування у студентів знань, умінь та навичок, необхідних для проведення геодезичних вимірювань та розрахунків при розв`язуванні задач професійної діяльності у садово-парковому господарстві. Завдання курсу полягає у формуванні: знань про історію становлення геодезії та внесок визначних вітчизняних та зарубіжних вчених у розвиток геодезичної науки та практики; сучасних уявлень про форму та розміри Землі; системи координат, що застосовуються у геодезії; сучасні геодезичні прилади для вимірювання кутів, довжин ліній та перевищень, їх будову, принцип роботи, повірки та юстировки; організацію та проведення топографічних зйомок для потреб садово-паркового господарства; методи та засоби математичного опрацювання геодезичної інформації; прийоми підготовки даних для винесення в натуру об`єктів проєктування, способи винесення та закріплення на місцевості проєктних точок та ліній.
Покликання на силабусСилабуc.

Рік останньої атестації: 2024
Автори курсу: Богданець В'ячеслав Анатолійович; Жук Олексій Павлович

Спеціальність: 206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 2. ECTS: 4.
Розподіл годин: Лекції - 8. Лабораторні - 8. Самостійна робота - 104. Підсумковий контроль: Екзамен.
Анотація: У курсі розглядаються питання щодо формування і утримання системи озеленення населеного пункту, проектування садово-паркових об'єктів різного функціонального призначення.
Покликання на силабусСилабус

Рік останньої атестації: 2019
Автори курсу: Зібцева Ольга Василівна

Спеціальність: •205 Лісове господарство; •206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 2. ЕCTS: 4.
Автори: Дзиба Анжела Андріївна - доцент кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну; Попович Сергій Юрійович - професор кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну.
Анотація: У курсі розглядаються питання про екологічні закони структури, функціонування та збереження лісових екосистем.

Рік останньої атестації: 2019

Спеціальність: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 3. ЄКТС: 4.
Викладач: Авраменко Світлана Михайлівна, кандидат юридичних наук, асистент кафедри теорії та історії держави і права.
Анотація: Пропонована дисципліна сприятиме формуванню у студентів ґрунтовних знань основних положень Конституції України, також загальних положень Кодексу законів про працю, Сімейного кодексу, Кримінального кодексу України, Лісового кодексу України та інших. Дана навчальна дисципліна сприятиме усвідомленню студентами процесу формування загальнолюдських державно-правових цінностей. «Правова культура особистості» як навчальна дисципліна дозволить студентам виробити правове мислення і культурний стиль правомірної поведінки як у міжособистісних відносинах, професійній діяльності, так і при спілкування із представниками судових та правоохоронних органів.

Рік останньої атестації: 2023

Спеціальність: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 8; 6. ЄКТС: 4.
Автор: Дзиба Анжела Андріївна - доцент кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну; Попович Сергій Юрійович - професор кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну.
Анотація: Розглядаються поняття, завдання екологічної освіти і екологічного виховання; основні напрямки, форми і методи природно-охоронної пропаганди на базі природно-заповідних територій; екологічна стежка як засіб екоосвіти, виховання і рекреації; екологічний рух; релігія і охорона природи.

Рік останньої атестації: 2022
Спеціальність: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство. ОС: Бакалавр. Семестр: 3. ЄКТС: 4.
Автор: Бойко Ольга Анатоліївна – доцент, завідувач кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики.
Анотація: Основними завданнями навчальної дисципліни «Фізіологія рослин» є вивчення студентами закономірностей життєвих функцій, розкритті їхніх механізмів, формуванні уявлення про структурно-функціональну організацію рослинних систем різних рівнів; одержанні й узагальненні нових знань про фізіологічні функції рослинного організму та можливості керування продукційним процесом фітоценозів задля створення теоретичної бази раціонального використання й захисту рослинного світу, набуття практичних навичок роботи у лабораторії фізіології рослин.

лісове господарство

Спеціальності: 205 Лісове господарство; 206 Садово-паркове господарство; 187 Дере­во­об­робні та меблеві технології.
ОС: Бакалавр. Семестр: 5, 7, 8. ECTS: 4.
Автор курсу, викладач: Лаута Олена Дмитрівна - доцент кафедри філософії та міжнародної комунікації.
Анотація: Дисципліна "Філософія" сприяє світо­глядній та методологічній освіті студентів, фундаменталізації та систематизації їхніх знань і передбачає, шляхом вивчення основних загальних проблем буття, природи, людини, суспільства, формування соціально-гуманістичної орієнтації студентів.

Рік останньої атестації: 2022
Доступність

Шрифти

Розмір шрифта

1

Колір тексту

Колір тла

Кернінг шрифтів

Видимість картинок

Інтервал між літерами

0

Висота рядка

1.2