Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Кількість відповідей: 23

Шановні колеги.

На жаль, відключення світла позначилися на роботі нашого порталу. Зламалася частина бази даних яка відповідала за оцінки. Роботоздатність вдалося повернути. Проте, як ви вже могли помітити система обнулила в Журналі оцінок всі результати діяльності студентів.

Насправді всі оцінки залишилися в межах конкретних діяльностей. Тепер задача заставити Журнал Оцінок перечитати всі ці оцінки.

Я зараз шукаю можливість це зробити централізовано для всіх курсів порталу.

Але ви можете допомогти мені і собі. І самостійно заставити це зробити на своїх курсах.

Як це зробити, розказую у відео


Перепрошую за такі незручності.


Всім мирного неба без ракет. Віримо в ЗСУ. Слава Україні!

У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Лакида Іван Петрович -
Максиме Володимировичу, спасибі Вам за турботу! На жаль, запропонований спосіб не дає можливості перечитати всі оцінки. Працює вибірково. Очікуємо подальшої інформації щодо вирішення проблеми.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Лакида Іван Петрович -

Ось з яким результатом спрацювала відеоінструкція:

Долучення Error.png
У відповідь на Лакида Іван Петрович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
А на якій практичній Ви це робили? Бачу, що на практичній 2 "перевизначені" оцінки (зафарбовано жовтим). Там потрібно ще зробити другу частину - зняти "перевизначення". І тоді підтягнуться оцінки із Завдання.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Лакида Іван Петрович -
Зафарбовано жовтим - це після того, як відпрацював запропонований у відео алгоритм.
У відповідь на Лакида Іван Петрович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Жовтий колір якраз означає, що Ви перевизначили оцінки замість тих, які є в діяльностях. Тобто зробили перший крок в моїй інструкції. Тепер зніміть це перевизначення - другий крок інструкції.
У відповідь на Лакида Іван Петрович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мельник Вікторія Вікторівна -
Іване Петровичу! У мене так само було двічі. жовте поле! Але я знову зайшла на перевизначення даних діяльностей і виявилося, що я поспіхом пропустила ДРУГИЙ етап, зазначений в інструкції.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Доповнення. Якщо з певних причин вказаний метод не спрацював. Зробіть таке ж, але з "Виключити оцінку" (це там же, правіше від "Перевизначення"). При цьому також включиться і "Перевизначення". А потім знову зніміть всі галочки і збережіть. Це також заставить Журнал оцінок перечитати оцінки з діяльностей.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Гуменюк Ярослав Олександрович -
Вітаю
Так, саме цей шлях запрацював

Маленьке доповнення- галочки ВСІ ставити в обох стовбчиках, а на другому кроці відеоінструкції повторно вибрати той самий елемент оцінювання і познімати обидві галочки

ох, морока усміхаюсь
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Гуменюк Ярослав Олександрович -
Вітаю.
Чи можна зараз, поки журнал оцінок на поновлено, продовжувати перевіряти звіти і оцінювати їх? Чи будуть збережені і враховані ці оцінки?
Дякую
У відповідь на Гуменюк Ярослав Олександрович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Так. Всі нові оцінки будуть відразу потрапляти в Журнал оцінок. А при проведенні описаної мною процедури. вони просто повторно затягнуться в Журнал оцінок.
Але все-таки рекомендував би спочатку відновити Журнал оцінок.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Баланчук Іван Миколайович -
Доброго дня! Чомусь в мене дана методика не працює, спрацьовує тільки для 10 студентів з 104 і діяльність по інших роботах також тільки для них. І після першого збереження галочок немає для другої частини роботи, як показано в відео. Це курс Живдення тварин та якість кормів. Дякую.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Ще доповнення. Таку ж процедуру можна провести для окремого студента. Просто потрібно вибрати не діяльність, а конкретного студента. Далі все так само.
Якщо бачите, що по окремому студенту оцінки не підтяглися, то зробіть цю процедуру лише по ньому.
Не забудьте впевнитися, що у цього студента справді здана робота і поставлена оцінка. А не просто "не підтягується".
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мельник Вікторія Вікторівна -
У мене все вийшло!!!! Журнал відновила, але перед застосуванням інструкції мала ще дещо зробити... Якщо когось зацікавить, поділюся. Бо у мене першопочатково із 92 студентів підтягувалися оцінки лише для 9-11, залежно від роботи. Дякую за відеодопомогу, Максиму Володимировичу і за консультацію Ірині Гергіївні!
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Панкратьєв Віктор Олександрович -
Доброго дня. Не вдається відновити оцінки деяких робіт (після лабораторної роботи №8). Також відновлюються оцінки тільки на першій сторінці. Дисципліна "Чисельні методи".
У відповідь на Панкратьєв Віктор Олександрович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Піскунова Лариса Едуардівна -
Добрий вечір. Хотіла з вами поділитись, як я відновлювала ресурс «Журнал оцінок». Вислухавши поради Максима Мокрієва, все виконала, але журнал не відновлювався, напевно, із-за того, що спочатку я первірила роботи студентів які тільки-но прислали роботи, і. От якраз для них, оцінки в журналі були. Тоді я зайшла в ресурс «Налаштування журналу оцінок» - далі в кожній роботі змінила прохідний бал(можна навіть не змінювати, просто провести якій маніпуляції і зберегти). Дякую. Гарного, спокійного вечора.
У відповідь на Піскунова Лариса Едуардівна

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
Дякую. Це справді ще один робочий метод.
Опишу процедуру схематично:
Налаштування Журналу Оцінок -> Оцінювана діяльність -> Дія -> Редагувати -> Зберегти

Навіть нічого не потрібно змінювати. Просто зайшли в редагування та натиснули "Зберегти".
Але все одно доведеться пройтися по кожній оцінюваній діяльності.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
З практики, поки що цей метод спрацьовує бездоганно. Навіть краще ніж той, що я описав спочатку.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Васюк Вячеслав Володимирович -
Доброго вечора! Підкажіть чи все таки є шанс на "центролізоване" відновлення оцінок напротязі наступного тижня.
У відповідь на Васюк Вячеслав Володимирович

НА: Пропали оцінки в Журналі оцінок. Як відновити

від Мокрієв Максим Володимирович -
На жаль. Це нестандартна ситуація, для якої не передбачено механізму виправлення. Доведеться перетягувати оцінки для кожної діяльності окремо.
Прошу всі прокльони надсилати в бік клятої русні.