Загальний форум питань-відповідей, Оголошення

Зміна способу входу до навчально-інформаційного порталу

Зміна способу входу до навчально-інформаційного порталу

від Мокрієв Максим Володимирович -
Кількість відповідей: 4

Шановні колеги,

З метою оптимізації навчального кластеру та інформаційно-освітнього середовища нашого університету, а також для підняття корпоративної культури нашої організації ми здійснюємо перехід до аутентифікації на наших сайтах через Google. Точніше за допомогою вашої університетської пошти (корпоративного облікового запису). У всіх викладачів нашого університету повинна бути корпоративна пошта в домені @nubip.edu.ua. Входити потрібно буде саме через неї.
Для цього у вашому обліковому записі на elearn.nubip.edu.ua повинна бути прописана саме така пошта.

Викладачі, в кого в обліковому записі на цьому порталі (elearn.nubip.edu.uaвикористана інша приватна пошта, повинні:
1. зайти на сайт по старому та в налаштуваннях замінити пошту на свою університетську.
2. через 24 години заходити на сайт через кнопку "Вхід для викладачів".
3. після натискання кнопки "Вхід для викладачів" перший раз вас буде проінформовано (уважно читайте, що буде написано на екрані) про потребу підтвердити вхід, і що вам на університетську пошту надіслано відповідний лист.
4. зайти на свою університетську пошту, знайти лист від навчального порталу, уважно його прочитати та натиснути на посилання для підтвердження (лист може бути доставлено протягом 5 хв.)
5. після цього ви потрапляєте на портал під своїм правильним профілем без втрати попередніх даних.
6. всі наступні входи робите вже ЛИШЕ через кнопку "Вхід для викладачів" (БЕЗ вводу псевдо та пароля).

УВАГА! Якщо ви спробуєте зайти відразу через кнопку "Вхід для викладачів" без дотримання описаної процедури, у вас це вийде але ви втратите доступ до всіх своїх курсів. Тому, будь ласка, дотримайтеся процедури.

Як зрозуміти, що вас перемикнули на новий спосіб входу? Якщо ви змінили в своєму профілі пошту на університетську, а потім вас по старому не пускає, значить вас вже переключили, пробуйте заходити за новим входом.

Термін для такого переходу - до 31 січня. Після цього, попередній доступ для викладачів буде закрито.
В кого в обліковому записі на elearn.nubip.edu.ua вже прописана правильна пошта, тих вже переключили на вхід через Google. Для входу використовуйте кнопку "Вхід для викладачів". При першому вході виконайте дії згідно інструкції. Наступні входи будуть проходити швидше.

В подальшому реєстрація викладачів для доступу до ресурсів інформаційно-освітнього середовища університету (зокрема до сайту elearn.nubip.edu.ua) буде відбуватися централізовано і тільки в університетському корпоративному сегменті Google Workspace.

Запитання можна задавати у форумі викладачів на порталі.

(Відредаговано SuperUser Admin - початкове подання середа, 4 січня 2023, 21:51)

У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Зміна способу входу до навчально-інформаційного порталу

від Горбачова Олександра Юріївна -
Добрий вечір. Я не зовсім коректно зрозуміла інструкцію, тому при вході створила новий обліковий запис. Звичайно у ньому немає жодного з моїх курсів. Підкажіть, будь ласка, як виправити ситуацію. Наперед вдячна.
У відповідь на Горбачова Олександра Юріївна

НА: Зміна способу входу до навчально-інформаційного порталу

від Мокрієв Максим Володимирович -
Будь ласка, напишіть мені, яка фраза в інструкції була не зрозуміла??? Я її перепишу. ✍️

Поки тих, кого виловив з подібною проблемою, виправляю. Видаляю новий порожній профіль та змінюю пошту і спосіб входу для старого.
Якщо ви змінили в своєму профілі пошту на університетську, а потім вас по старому не пускає, значить пробуйте заходити за новим входом. І все має вийти як потрібно.
У відповідь на Мокрієв Максим Володимирович

НА: Зміна способу входу до навчально-інформаційного порталу

від Лаута Олена Дмитрівна -
Добридень!
Максиме Володимировичу, зорієнтуйте, будь ласка, де взяти форму заявки на реєстрацію для входу на НІП для нових колег. Раніше вона була на головній сторінці. Зараз не бачу.
Наперед вдячна.