ЕНК з дисципліни «Спеціальні розділи вищої математики» розроблений для підготовки магістрів спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»Навчальним планом передбачено у першому семестрі лекцій – 15 год., практичних робіт – 30 год., самостійна робота – 75 год. Всього 120 годин (4 кредити ECTS). Контроль знань – екзамен.

Перевагою ЕНК є представлення навчального матеріалу з дисципліни в дидактично уніфікованому й формалізованому вигляді та надання можливості студентам використання його у будь-якому місці і у будь-який час незалежно від форми навчання студента. Робота в ЕНК організована на навчально-інформаційному порталі за адресою:

https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=68 

За допомогою цієї системи студент може дистанційно, через Інтернет, відкрити електронний навчальний курс, ознайомитися з його структурою, з навчальним матеріалом, який представлений у вигляді різнотипних інформаційних ресурсів (текст, відео, презентація, електронний посібник), виконати завдання та відправити його на перевірку, пройти електронне тестування.

Загальна кількість модулів при вивченні дисципліни складає 2 модулі.

Зміст кожного змістовного модуля включає такі матеріали:

·  Теоретичний навчальний матеріал. Містить обов’язкові навчальні ресурси: 1) структуровані електронні матеріали, зміст яких відображає логіку навчання за курсом і надає студенту теоретичні відомості з модуля у повному обсязі; 2) мультимедійні презентації лекцій, 3) додаткові електронні навчальні матеріали: електронні конспекти лекцій; відео матеріали; довідкові та нормативні документи.

·  Практичні роботи. У матеріалах курсу відображено перелік практичних робіт у вигляді окремих ресурсів. До кожної роботи визначена мета та завдання, які забезпечують формування вмінь та навичок, необхідних для засвоєння теми, надані методичні рекомендації з їх виконання, форма подання результатів виконаної роботи, критерії оцінювання кожної роботи, список завдань які потрібно виконати студентам. Практичні роботи, для виконання яких необхідно спеціальне обладнання та реальні об’єкти, виконуються в аудиторних умовах, про що зазначається при формулюванні завдання. Навчально-методичні матеріали з практичних робіт прикріплено у файлах різних форматів та завдань. Оцінюється робота за наявністю заповненого завдання в зошиті для практичних робіт, написання контрольної роботи, демонстрації практичних навичок, письмових та усних відповідей на запитання до практичної роботи. Після перевірки та оцінювання виконаних завдань бали виставляються у журнал оцінок.

·  Завдання для самостійної роботи. У ЕНК розміщено додатковий теоретичний матеріал. Навчально-методичні матеріали з самостійних робіт прикріплено у файлах різних форматів та завдань. Результат виконання самостійної роботи студенти надсилають в електронній формі до навчального порталу. Після перевірки та оцінювання бали фіксуються у відповідних навчальних діяльностях з коротким поясненням суті зроблених помилок та знятих за це балів. Оцінки автоматично переносяться в журнал оцінок.

·  Модульний контроль. Для оцінювання знань, умінь та навичок, набутих під час вивчення кожного модуля курсу, використовуються індивідуальні завдання, тести та опитування за допомогою контрольних запитань. Кожний модуль містить навчальний тест для самоконтролю, контрольні запитання та контрольний тест. Результати оцінювання навчальних досягнень кожного студента автоматично заносяться в електронний журнал після тестування.

У разі пропуску з поважних причин аудиторних занять студент має право їх відпрацювати за графіком консультацій. Відпрацювання аудиторних занять можуть бути здійснені впродовж 2-х тижнів (14 календарних днів), починаючи з моменту, коли студент має знову приступити до занять (завершилася дія відповідної поважної причини), але не пізніше дня початку залікового тижня у відповідному семестрі. Порядок відпрацювання пропущених занять визначає викладач.

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, узгодженим з деканатом і викладачем, самостійно опрацьовують теми практичних і самостійних завдань. Результати виконання студенти надсилають в електронній формі до навчального порталу або на електронну пошту викладача. Після перевірки та оцінювання бали фіксуються у відповідних навчальних діяльностях з коротким поясненням суті зроблених помилок та знятих за це балів. Оцінки автоматично переносяться в журнал оцінок.

Підсумкова атестація – наведено контрольні запитання, навчальний тест та підсумковий іспит. Студенти послідовно опрацьовують, вивчають теоретичний навчальний матеріал та виконують практичні роботи відповідно до структури кожного змістовного модуля та поставлених завдань. Після вивчення та опрацювання кожного змістовного модуля студенти проходять тестовий модульний контроль. Після опрацювання трьох змістових модулів кожний студент проходить підсумковий тестовий контроль знань (випадковий варіант білету письмового завдання) і співбесіду, після чого студент отримує остаточну оцінку викладача під час проведення іспиту.

Для успішної роботи з даним електронним курсом потрібно дотримуватись наступних рекомендацій.

Спочатку потрібно ознайомитись із загальною інформацією про ЕНК. Тут Ви дізнаєтесь про категорію студентів, для яких підготов­ле­ний курс, відомості про авторів курсу, характеристику курсу, робочу програму з дисципліни та критерії оцінювання того чи іншого виду робіт.

Навчальний матеріал ЕНК розбитий на два модулі. Тому починати роботу потрібно з модуля 1 «Елементи теорії множин». Спочатку потрібно освоїти теоретичний матеріал за темою 1, закріпити цей матеріал переглянувши презентацію до теми 1. Далі потрібно дати відповіді на контрольні запитання по темі 1, які знаходяться на останньому слайді презентації. При необхідності ще раз переглянути теоретичний матеріал. Потім потрібно приступати до виконання завдання до практичної роботи 1-2. Всі необхідні методичні рекомендації до виконання цього завдання та самі індивідуальні завдання наведені в заголовку. Після виконання завдання до практичної роботи 1-2, переходять до виконання завдання до виконання завдання до самостійної роботи 1 за аналогічною схемою. Потім за аналогією виконуються завдання до наступних практичних  та самостійних робіт модуля 1. Після виконання всіх завдань до практичних і самостійних робіт потрібно дати відповіді на контрольні запитання до модуля 1. Після цього пройти тестовий самоконтроль до модуля 1. При необхідності звернути увагу на допущені помилки та зробити аналіз помилок. За потреби звернутись до викладача в електронному режимі. На завершення пройти тест до модуля 1.

За аналогічною схемою потрібно виконати всі запропоновані види робіт до модуля 2 «Задачі оптимізації з обмеженнями».

Після виконання всіх видів робіт до модулів 1-2 переходять до підсумкової атестації. Спочатку потрібно дати відповіді на контрольні запитання з дисципліни, а потім пройти підсумковий тест. За результатами всіх видів робіт Ви отримуєте підсумковий бал з дисципліни.

 

 

 

Остання зміна: понеділок, 30 вересня 2024, 19:07
Accessibility

Шрифти

Розмір шрифта

1

Колір тексту

Колір тла